Tanga

Sitemizde beğendiğiniz ve ilginizi çeken tüm tanga modelleri için herhangi bir alt limit uygulanmaksızın kapıda ödeme imkanlarını kullanarak kolaylıkla ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Bu hususta yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz tanga ve fantezi tanga modellerini öncelikle belirleyip sepetinize eklemelisiniz. Sepetinize eklediğiniz tanga seçimlerinizi daha sonra sepete git butonuna tıklayarak görebilirsiniz. Sepet kısmında seçmiş olduğunuz tüm tangalar listelenir, dilerseniz sepet bölümünden istemediğiniz tangaları çıkartabilir, dilerseniz de farklı tanga modelleri ekleyerek bütçenize göre alışveriş miktarınızı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Sepetinizde bulunan tanga modellerini sipariş işleminde, size sırasıyla sorulan ad, soyad, iletişim bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra sepetinizi onaylayarak siparişinizi bize iletiniz. Siparişinizi bize ilettiğiniz tangalar stoklarımızda mevcut bulunmaktadır. Stokumuz da bulunan tangalar, siparişinizi bize ilettiğiniz gün içinde, müşteri temsilcilerimizin sizleri arayarak teyit almasından sonra hemen gönderimi yapılır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, tanga siparişleriniz size en geç 1 (bir) iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Eğer tanga siparişinizi merkeze uzak köy ve mezralardan verecek iseniz, bu durum bulunduğunuz köyün şehir merkezine uzaklığına bağlı olarak en geç 2 (iki) iş günü içerisinde teslim edilebilmektedir. Bu durumu şimdiden anlayış ile karşılayacağınızı ümit eder, fantaziiccamasirlari.net olarak keyifli alışverişler dileriz. Sitemizin kolay kullanımı hakkında bu kısa bilgiden sonra, dilerseniz size tanga ve fantezi tanga modelleri hakkında genel bilgi sahibi olmak isterseniz, makalemizin geri kalan kısımlarını okuyabilirsiniz…

Tanga İç Çamaşırı

Tanga tarihçesine şöyle bir göz atacak olursak, aslında tangaların 1980’li yıllarda Brezilya’da ortaya çıktığını görebilirsiniz. Tangalar başlangıçta sadece bir mayo olarak tasarlanmış ancak daha sonradan sunmuş olduğu rahatlığın keşfedilmesiyle birlikte tangalar günlük yaşantıda da tercih edilmeye başlamıştır. Tanga modellerine artan ilgi 1990’lı yılların başlarından itibaren artarak devam etmiş ve günümüzde günlük iç giyim olarak fazlaca tercih edilmeye başlamıştır. Tanga sadece kadınlar tarafından giyilen bir iç çamaşırı türü değildir. 2000’li yılların başlarından itibaren erkekler tarafında da tercih edilmeye başlanan tanga modelleri, gündelik hayatta fazla tercih edilmese de fantezi aksesuarı olarak fazlaca tercih edilmektedir. Erkekler tarafından tercih edilen tangalar iç çamaşırından ziyade daha fazla mayo tipindedir. Erkek tangalarını incelediğimizde, önden mayo olarak görünür ve arka kalça kısmında ise kumaş yoğunluğu minimum sevidedir. Tanga modellerinin ortak özellikleri içerisinde en göze çarpan detayı ise ürünün arka kısmının genel olarak çok ince bir kumaştan oluşarak, kalça kabalarının arasına girmesidir. Genelde lastikli olan tangalar kalça kabalarının arasından ön tarafa ince bir ipten meydana gelmektedir. Tangalar bu özellikleri arasında değerlendirildiğinde farklı isimler ile adlandırılır. Anlattığımız bu tanga çeşidine verilen ad ise g-stringdir. T-back olarak adlandırılan bu tanga modeli aslında ipkini (tanga) ve gstring olarak adlandırılmakta ve çoğu zamanda birbirine karıştırılmaktadır. Tanga modelleri hakkında bu karışıklığı ortadan kaldırabilmek adına tanga ve g-string modellerimizi daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Tanga İç Çamaşır

Tanga iç giyim detayları için tanga reyonumuzda bulunan ürünleri inceleyebilir, kafanıza takılan soruların cevaplarını ürünlerimizi inceleyerek bulabilirsiniz. Tanga iç giyim modellerinde karşılaştığımız kumaş kalınlığı ve tanganın arka kısmında uygulanmış olan tasarım stiline göre farklılıklar oluşturularak, hem erkek hem de bayan kullanımları için uygun hale getirilir. Dünyanın hemen hemen her bölgesinde son derece yaydın bir kullanıma sahip tangalar, günümüzde sadece bir fantezi iç giyim türü olmanın yanı sıra, gündelik yaşamında bir parçası haline gelmiş durumdadır. Tanga Brezilya dilinde (diş ipi) anlamına gelen bir tabir ile ifade edilmektedir. Fio dantel olarak Brazilya dilinde şekillenen bu kelimenin asıl anlamı eski İngilizcedeki thwong kelimesinden türemiş ve esneyebilen deri kumaş anlamını taşımaktadır. Ülkemizde olduğu gibi dünyanın bir çok ülkesinde de İngilizce bir kelime olan ip (string) kelimesi ile birlikte kullanılmakta olup, bir çok string kelimesinin önüne “G” ön eki getirilerek daha fazla kullanıldığını sizlere aktarabilirim. Türkçe de kullanılan ve fazla tercih edilmeyen ipkini kelimesinin asıl adı da tangadır. Alman kültürüne baktığımızda bu kelimeyi daha çok kıyafetler için kullandıklarını görmekteyiz. Peştamal yapısındaki ipkiniler ve ipkini modelleri için eski zamanlarda bir tür insan kıyafeti olarak kullanıldığı konusunda bir inanış söz konusudur. Peştamal tarzında düşünülen bu kıyafetler, erken vücudunu desteklemek ve korumak için tasarlandıkları olgusudur. Eski zamanlara göre bu kıyafetleri değerlendirdiğimizde, insanoğlunun ilk olarak ürettiği kıyafetlerde bu tarz kumaşları kullandıklarını görmekteyiz. Kısa bir zaman diliminden bahsetmediğimi belirtmek isterim. Şu anda bahsini yaptığımız bu kıyafetlerin 75 bin yıl önce, Afrika’nın sahra altı bölümünde ılıman iklimlerde giyildiği, bilim adamları ve tarihçileri tarafından gün güzüne çıkartıldığını sizlerle paylaşmak isterim. İpkiniler Güney Afrika’nın KHOİSAN aşireti (kabilesi) erkek anatomisini çetin iklim şartlarından korumak için tarafından yüzyıllar boyunca kullanılmıştır. Tanga tarihini incelediğimizde benzer bir durum ise Japon tarihinde de karşımıza çıkmaktadır. 2000 yıllık geçmişi olan bu Japon tanga stiline verilen isimde fundoshi’dir. Bu dönemde üretilen Japon tanga türleri de yine erkek genital sağlığını korumak için üretilmiş kıyafetlerdi. Ayrıca eski Amerikan vahşi batıyı resmeden fotoğraflara bakıldığında fahişelerin kalça kısımlarının ipten meydana gelmiş bir iç giyim giydiklerini görebilirsiniz.

Tanga İç Giyim

Tanga iç çamaşır modelleri erkekler tarafından sadece seksi bir iç çamaşır gibi görülse de bu durum bayanlar tarafından rahat bir iç giyim modeli olarak değerlendirilmekte ve kullanılmaktadır. Bayanların özellikle yaz aylarında tercih ettiği tanga iç çamaşırı modellerinin son derece seksi durduğu herkes tarafından kabul edilmiş gerçektir. Ancak tanga iç çamaşır seçimlerinde sadece bir fantezi aksesuarı gibi kullanmak yerine, gündelik hayatta da kullanmak isteyenlerin tanga seçimlerinde daha özenli davranmaları gerekmektedir. Bu senenin tanga modellerinde çok seksi  fantezi tanga modellerine yer verdik. Sizde tanga reyonumuzda yer alan tanga modellerini inceleyebilir, kendinize seksi bir tanga iç çamaşırı satın alabilirsiniz. Tanga satın alırken dikkat etmeniz gereken hususların başında, satın alacağınız tanga modellerinin kesinlikle pamuklu kumaş kullanılarak üretildiğine dikkat etmelisiniz. Bizde bu kategorimizin altında siz değerli müşterilerimize yeni sezon tanga modellerimizi sergiliyoruz. Tanga reyonumuzda bulabileceğiniz fantezi tanga modelleri, dekolteli tanga modelleri ve birbirinden seksi tanga iç çamaşırı modelleri bulabileceksiniz. Son derece seksi modelleri beğeneceğinizde hiçbir şüphemiz yok. Çünkü sitemizin tanga reyonunu düzenlerken bu zamana kadar dünyada bayanlar tarafından en çok tercih edilen tanga modelleri arasında elemeler yaparak bu reyonumuzu oluşturduk. Bu çalışmalar esnasında sadece en çok tercih edilen tanga modelleri yanı sıra, en son kreasyonları da takip ederek, ünlü iç giyim tasarımcılarının koleksiyonlarına da yer verdik. Eğer sizde kendinize tanga alışverişi yapmak için araştırmalar yapıyorsanız, tanga modellerimizi incelemeden karar vermeyiniz. Çünkü Türkiye’nin en seksi tanga modelleri şu anda incelemekte olduğunuz sitemizde yer almaktadır. Sitemizden sipariş vermeyi düşündüğünüz fantezi tanga modelleri ve diğer tüm fantezi iç giyim modellerimizde herhangi bir alt limit uygulanmaksızın kapıda ödeme imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Türkiye’nin en fazla tanga çeşitliliğine sahip e-ticaret sitesi olarak bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder, keyifli alışverişin zevkine doyasıya varmanızı dileriz…

Fantazi İç Çamaşırları
Tanga

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.