Babydoll

Sizin için büyük bir özveri ile düzenlediğimiz babydoll kategorimizde, erotik iç giyim modellerinin vazgeçilmez ürünleri olan fantezi babydoll modelleri bulabilirsiniz. Kategorimizdeki ürünlerimizi belirlemeden önce, en kaliteli modelleri belirlemek için uzunca bir çalışma sürecinde bulunuruz. Harcanan bu zaman tamamen siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunabilmek içindir. Sizin sitemizde yer alan babydoll modellerini incelemenizden son derece memnun olacağız. Babydoll kategorimizde yer alan ürünlerimiz hakkında görüşlerinizi bize bildirirseniz memnun oluruz. Dilerseniz konuyu daha fazla uzatmadan size babydoll nedir, babydoll alırken nelere dikkat edilir, büyük beden babydoll, babydoll fiyatları ve kaliteli babydoll nasıl anlaşılır bu konular hakkında bilgiler vermeye çalışayım.

Babydoll tüm bayanlar için kolay giyilebilmesi ve şık görüntüsü ile seksiliği ön plana çıkartmasından dolayı tercih edilen bir fantezi iç giyim türüdür. Gündelik hayatta kullanılabilmesinin yanı sıra, daha sade modellerinde gece kıyafetleri olarak kullanılabilen modelleri de içinde barındırabilmektedir. Eğer iddaalı giyinmeyi seviyor iseniz babydoll modelleri içerisinde, çok seksi gece elbiseleri bulabilirsiniz. Babydoll tarihçesi oldukça eski tarihlere dayanmaktadır. Rönesans devrinden bu zamana kadar süregelen ve geniş bir süreye yayılan kullanıma sahiptir. Son zamanların popüler fantezi iç giyim türlerinden biri olan babydoll, fantazi iç çamaşırı mağazalarında özellikle ilkbahar ve yaz aylarında vitrinleri süslemektedir. Bazı babydoll modellerinin ince ve tül kumaştan üretilmesinden dolayı, gecelik olarak ta kullanılabilmektedir.

Babydoll Modelleri

Bir elbisenin babydoll olup olmadığını anlamak çokta zor bir şey değildir. Çünkü babydoll modelleri çok dikkat çekici belirgin özellikleri mevcuttur. Örnek vermek gerekirse, yüksek bel seviyesine sahip babydollerin gevşek ve bol etekli olmasıdır. Babydoll modellerinin genel özelliklerini incelediğimizde göze çarpan ilk özelliklerinin dizin üzerinde etek boylarının olmasıdır. Her ne kadar elbise veya gecelik olarak değerlendirsek de aslında babydoll, fantezi kıyafetler kategorisine de rahatlıkla sokulabilir.

Babydoll iç giyim tarihi 15. ve 16. yüzyıllarda Rönesans döneminde sıkça karşılaştığımız geceliklere benzetilmektedir. Aynı zamanda babydoller Avrupa’da krallıklar dönemindeki elbiseler ile benzer özellikler taşımaktadır. O tarihlerdeki giyim özelliklerini incelediğimizde göze çarpan ilk özellikleri şöyle sıralayabiliriz. Bel kısmında incelen ve göğüs kısmı yüksek olarak konumlandırılarak bel bölümünün öne çıkarılmasını sağlayarak daha genç bir görünüm elde edilmeye çalışılmış bir tasarımdır. Bu özellik şimdiki babydoll modelleri içinde neredeyse benzer özelliklerdir. Rönesans devrindeki bu moda akımı devamında babydoll, modern zamanlarında 1960 ve 1970 li yıllarda fantezi iç giyim olarak tasarlanmaya başlamış ve 1990’lı yıllarda ise altın çağını yaşamaya başlamıştır. Özellikle erotik içerikli filmlerde sıkça giyilmesi, insanların babydoll modellerini tercih etmesinde, son derece etkin bir rol oynamıştır.

Babydoll seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken çok fazla bir seçenek yoktur. Ancak yinede kendinize göre bir babydoll satın almak istiyorsanız, alacağınız babydoll modellinin sizi fit göstermesine dikkat etmelisiniz. Babydoll modelleri özellikle bahar ve yaz aylarında tercih edilen bir fantezi iç giyim türü olduğundan, ince tül kumaşlardan üretilmiş olması son derece önemli bir konudur. Çünkü bu mevsimlerde hava sıcaklıklarının yükselmesinden dolayı, giydiğiniz babydollerin sizi terlememesi gerekir. Babydoller ne kadar ince kumaştan üretilirse o kadar makbuldür.

Babydoll hakkında bilinmesi gereken bazı konular üzerinde durmak gerekirse, başta da belirttiğimiz gibi, satın almayı düşündüğünüz babydoll modelleri ilk önce sizi fit ve ince göstermelidir. Bunun için vücut yapınızı iyice analiz ederek model seçimi yapmanız son derece önemlidir. Babydoll seçiminde en önemli nokta etek uçlarıdır. Eğer fantezi bir babydoll sahibi olmak istiyorsanız, modelin dizinizin üzerine gelecek şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Bu konu üzerine uzun boylu olan bayanların, uzun etek boyu seçmeleri önemlidir. Babydoll modelleri 40’lı yaşların altında bayanların tercih etmesi gerekmektedir. Bunun nedeni yakışmayacak olmasından dolayı değil, aksine çok genç ve hoppa bir hal yaratacağından, partnerinizin tepkisini alabilmeniz ihtimalidir. Bizde sitemizde yer vereceğimiz babydoll modellerini bu kritere göre belirlemekteyiz. Ancak partneriniz ve siz özellikle bir babydoll alınması konusunda hemfikir iseniz, burada siyah babydoll modellerini tercih etmenizi öneririz. Daha sade ve oturaklı kumaşlar tercih ederseniz, güzelliğinizi sadelik ile taçlandırabilirsiniz. Yaşınız her ne olursa olsun, babydoll modellerindeki derin göğüs dekoltelerinin size çok yakışacağından emin olabilirsiniz!

Fantazi İç Çamaşırları
Babydoll

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.