Fantazi İç Çamaşırları

Teslimat Seçenekleri

1. Özel Kurye ile Adrese ve Randevu Noktalı Teslimat (İzmir ilçeleri için geçerlidir.)

2. Aras Kargo İle Adreste veya Kargo Şubesinde Teslimat

3. Yurtiçi Kargo İle Adreste ve Kargo Şubesinde Teslimat

4. PTT Kargo İle Adreste ve Kargo Şubesinde Teslimat (Havale/eft ödeme şeçeneği için geçerlidir.)

Fantazi iç çamaşırları.net adresinden vereceğiniz her sipariş, ilk olarak irtibat telefonlarınızdan teyit alınarak işleme konur. Siparişinizin onayı alındıktan sonra İzmir içi 2 ile 4 saat arasında, ürününüz size belirttiğiniz adreste teslim edilir. Kurye ve kargo kutuların üzerinde firmamıza ait herhangi bir bilgi, amblem veya logo yer almaz. Bütün ürün paketleri, sıradan kargo gönderileri gibi gözükür. İzmir dışından siparişlerinizde, siparişinizin teyidi alındığı gün, ürününüz kargoya verilir. Türkiye’nin her yerine bir iş günü içerisinde teslimatı gerçekleşir. İzmir dışı bazı il ve ilçelerde gönderinin size ulaşması 2 iş gününü bulabilir. Bu tamamen kargo firmalarının bölgelerdeki bayii yoğunluğuyla alakalı durumdur. Size belirtilen 1 İş günü haricinde, teslim edilecek ürünler sipariş teyitleriniz alınırken sizlere bildirilir.

Kargo Firmaları

Fantazi iç çamaşırları adresinden satın alınan her ürünün ulaşımı, sadece firmamızın belirlemiş olduğu kargo ve kurye firmaları ile yapılmaktadır. Bunun sebebi yılların vermiş olduğu tecrübenin, size en kaliteli ve sorunsuz hizmeti sağlayacak firmanın hangisi olduğunu bilmemizdir.

Kargo Ücretleri

Kargo için tahsil edilecek ücretler, sipariş panelinizde siparişinizi tamamlamadan açıkça gözükür. Sistemimiz kargo ücretlerini ayrı olarak hesaplayıp o şekilde işlem yapar.

Firmamız tarafından yanlış gönderimden dolayı kaynaklanan ürün iadelerinde, kargo ücretlerini www.fantaziiccamasırlari.net olarak biz üstlenmekteyiz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.