Fantazi İç Çamaşırları

Tülin Şahin

tülin şahin

1 Eylül Pazartesi günü gerçekleşen davetle sonbaharı selamlarken, başarılı top model Tülin Şahin'in şerefine kadeh kaldırarak başladık akşama. Tülin Şahin'in Milano'daki Villa Borsini'de ünlü fotoğrafçı Riccardo Tinelli'nin objektifinden yansıyan muhteşem karelere ELLE Türkiye Konular Editörü Suzan Yurdacan'ın röportajı eşlik etti.

Model Tülin Şahin

19 yaşında başladığı kariyerini ve nasıl her daim yükselişte kaldığını anlatan Tülin Şahin'in damga vurduğu eylül sayısını kutlarken, lezzetli yiyecek ve içecek ikramları sohbetimize renk kattı. Tüm ELLE ekibi üyeleriyle ayrı ayrı ilgilenen ve fotoğraf çektiren Tülin Şahin'in heyecanı ve mutluluğu gözlerinden okunuyordu. İsviçre araştırma firması ICERTIAS'ın Qudal Sertifika Programı çerçevesinde tüketiciler bazında yaptığı kalite araştırmasında ELLE Türkiye'nin Türk pazarında en kaliteli içeriği sunan dergi" olarak Qudal Madalyası'nı almaya hak kazanmasıysa ayrıca gecenin gündem maddelerin dendi.

Manken Tülin Şahin

Adeta çifte kutlama yaptığımız bu özel davette tüm yorgunluğumuzu unutup yeni sayı için enerji depoladık. Tülin Şahin'in on parmağında on marifet olduğunu hepimiz biliyoruz, öyle ki modelliğin yanı sıra mutfakta da başarılı olduğunu gizlemeyen Tülin Şahin'in Gazebo Restoran’a özel hazırladığı Tuliss adlı lezzetli çikolatalarının tadı damağımızda kaldı. "Çikolata en büyük zaafım" diyen Tülin Şahin, fit ve ince siluetiyle akşamın en göz kamaştıran kadınıydı tabii ki.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.