Fantazi İç Çamaşırları

Teenage Modelleri

teenage modelleri

Son yıllarda tekrar moda olan düşük belli pantolonlar ve eteklerle giyilecek çamaşır bulamayan gençler için, yumuşak likralı penyeden tasarlanmış Teenage modelleri, 2003 yazında piyasaya girerek klasik modellere ciddi bir alternatif oluşturdu.

İç Giyim Teenage Modelleri

Teenage'in 2003 modelleri tasarlanırken, külotların düşük belli giysilerle rahatlıkla giyilebilecek ve ince kumaşlı giysilerin altından kendini belli etmeyecek kesimde olması planlanmış. String ve düz kesimli külotlarla kombine edilmiş askılı atletlerin ise sıcak yaz gecelerinde yatarken bile tercih edilecek kadar rahat kesimli olması düşünülmüş.

İç Çamaşır Teenage Modelleri

Melani ve gri renkleri olan atlet ve külotlar, sportif çizgili desenli mavi ve kırmızı lastiklerle renklendirilmiş. Temmuz ayında ürünleri dağıtıma başlatılan Teenage modelleri çizgisinin genç, rahat ve sportif giyim modasıyla paralel gideceği ve penye ağırlıklı dizaynların giderek artacağı belirtiliyor. Teenage Fashion'dan genç sportif ve farklı modeller arayanlara yenilik!

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.