Fantazi İç Çamaşırları

Tasarımcı Zeynep Tosun

Tasarımcı Zeynep Tosun

Tasarımcı Zeynep Tosun sıra dışı tasarımlılarıyla yine adından söz ettirmeye başladı. Tasarımları ve koleksiyonlarıyla her yıl moda dünyasında ilklerde olmayı başarabiliyor. Adından Avrupa'da da sıkça söz ettiren tasarımcı Zeynep Tosun.

Tasarımcı Zeynep Tosun Tasarımları

Yeni sezon Haute Couture Show'unun esin kaynağı 60'lı yılların trendlerinin günümüz sokak stili ile birleşimi. Haute Couture anlayışını sokak stili ile birleştiren tasarımcı, düz rugan ayakkabılar ile fransız danteli ve kadife işlemeleri birleştirdiği koleksiyonunda; genç, dinamik ve özgün bir çizgiyle karşımızda.

Tasarımcı Zeynep Tosun Koleksiyonu

Detayları ile Haute Couture koleksiyonlarında yeni ve farklı stiller sunan tasarımcı Zeynep Tosun 'un saç ve makyaj tercihten de sıra dışı çizgisinin altını çizer nitelikleydi. Yaptığı tasarımların dışında yaptığı her dokunuşla sıra dışı oluşunu gösterebiliyor.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.