Fantazi İç Çamaşırları

Tam Daire Etek

tam daire etek

Dizde biten boyu sayesinde, tam daire etek ile vintage görünümlü model tüm yıl boyunca giymeye değer. Tek yapmanız gereken üst kısmı değiştirmek.

Tam Daire Etek Giyerken

Yazın insanın içini kıpır kıpır eden o pozitif enerjisini bundan daha iyi anlatan bir tam daire etek olamaz herhalde! Tam daire etek üzerine beyaz bir erkek gömleği altına da süet espadriller giyerek şehirde ya da tatilde cool bir şekilde dolaşın.

Tam Daire Etek Modelleri

Tam daire etek ile yazlık görünümünü çizgili bir tişört, ipekli bir trençkot ve sonbahar renklerinde bir çanta ile kırarak yeni sezona hoş bir geçiş yapın. Dore rengi bir çift sivri burun babetle de Parisienne tarafınızı iyice öne çıkarın.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.