Fantazi İç Çamaşırları

Sütyen Yıkama Topu

Sütyen Yıkama Topu

Sütyen Yıkama Topu Nedir..?

Bayanların en büyük sorunlarından biride iç çamaşırlarının yıkama sonralarında deforme olmasıdır.  İşte artık bu sorun ortadan kalkıyor, sütyen yıkama topu ile çamaşırlarınız ilk günkü gibi kalacak! Hassas ve pahalı iç çamaşırlarının deforme etmeden yıkayabileceğiniz sütyen yıkama topu, ile iç çamaşırlarınızın ömrünü uzatabilirisiniz. Yıkayacağınız sütyenlerinizin deforme olmasını engelleyecek sütyen yıkama topu, sütyenlerinizin ezilmesini, yıpranmasını, tel ve desteklerinin bozulmasını engeller. Sütyen yıkama topu top şeklinde epileptik iki ayrı kafesten oluşan mükemmel bir sütyen koruyucudur. Sütyen yıkama topunun özel tasarımı, iç çamaşırınınızın en uçra köşelerine dahi su ve detarjanın ulaşmasını sağlar. Bu sayede, temizlik ve hijyen konusunda herhangi bir handikap yaratmaz. Sütyenlerinizin ömürlerini en az 5 kat daha uzatacak sütyen yıkama topu ile hem iç çamaşırlarınızı uzun süreler kullanabilir, hemde sağlayacağınız tasarruf ile aile bütçesine katkıda bulunabilirisiniz. Sütyen yıkama topu eltex ve antişok plastik karışımlarından elde edilen dayanıklı bir plastikten üretilmiştir. Her nekadar iç çamaşırları düşük ısılarda yıkansada, sütyen yıkama topu 120 santigrat derece su sıcaklığına kadar dayanıklıdır. Yüksek sıçaklıktan etkilenmeyen sütyen yıkama topu nu gönül rahatlığı ile kullanabilirisiniz.

Sütyen Yıkama Topu Özellikleri Nelerdir..?

1) Sütyen yıkama topu ile yıkayacağınız iç çamaşırlarının ömrünü en az 5 kat daha uzatabilirisiniz.
2) Sütyen yıkama topu, iki kafesten oluşur. Bu kafesler sütyeninizin ezilmeden yıkanması için koruyucu görevi görerek iç çamaşırınızın deforme olmasını engeller.
3) Sütyen yıkama topu üzerinde bulunan delikler, çamaşırın en uçra köşelerine kadar suyun ve detarjanın ulaşmasına imkan sağlar. Bu sayede sütyenlerinizin yıpranmaması adına elde yıkamalardan daha fazla hijyen sağlamış olursunuz.
4) Sütyen yıkama topu, sütyen askılarınızın diğer elbiselere, düğmelere, fermuarlara takılmasını engelleyerek, başka çamaşırlarınızında zarar görmesini engeller.
5) Sütyenlerin şekillerini vermek amaçıyla üretim aşamalarında kullanılan teller, otomatik yıkama makinalarında ve kurutucularında, deforme olarak orjinal şekillerini kaybetmektedir. Bu teller zaman ile birlikte sütyenden dışarı çıkarak ciltte tahrişlere neden olurken, diğer çamaşırlarınızında zarar görmesine neden olur. Sütyen yıkama topu bu gibi sorunların önüne geçmenize yardımcı olur.
6) Sütyenleri telleri zaman ile çamaşır makinezinde bozulmasına sebep olurken, maddi ve manevi kayıplarada neden olur. Sütyen yıkama topu ile tüm bu yaşanabilecek sorunların önüne geçebilirisiniz.
7) Azda olsa yaşanan bir şorun olan konulardan biride, sütyenin diğer çamaşırlar ile birlikte yıkanması esnasında sütyenin düğüm olarak çamaşır makinesinin boşluklarına kaçmasıdır. Bu durum çamaşır makinesinin bozulmasından, iç çamaşırı sütyenlerin tellerinin bozulmasına, dolgu malzemelerinin şeklini kaybetmesine, sütyen askılarında deformasyona neden olur. Ancak sütyen yıkama topu ile bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmazsınız.

Artık sütyenlerinizi elde yıkamanıza gereken yok sütyen yıkama topu ile elde yıkamaya son. Artık eski yöntemleri bir kenara bırakın ve daha sağlık ve hijyenik yıkama sağlayan sütyen yıkama topu kullanmaya başlayın. Bayanların en hassas oldukları iç çamaşırı temizliği ve güzelliğini sürekli sağlayabilecekleri sütyen yıkama topu ile hem sütyenlerinizin ömrünü uzatırken, aynı zamanda aile bütçenizede katkıda bulunun.

Sütyen Yıkama Topu Kullanımı...

Sütyenlerinizin dış yüzeyleri sütyen yıkama topu nun iç tarafına yerleştirdiğinizde sütyenlerin dış tarafı, dışarıya bakıcak şekilde yerleştiriniz. Daha sonra sütyenin diğer tarafınıda aynı şekilde olmak kaydı ile işlemi tekrarlayınız. Sütyeninizi sütyen yıkama topu nun içine koyduktan sonra, emniyet kilidini kapatıp çamaşır makinenize yerleştiriniz. Sütyen yıkama topunun kullanımı işte bu kadar basit.

Sütyen Yıkama Topu Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Sütyen yıkama topu
ile sadece tek yıkamada sadece bir sütyen yıkanabilir. Çamaşır makinenizi sadece sütyen yıkama topu ile çalıştırmayınız. Çamaşar makineniz ne kadar dolu ise o kadar iyi sonuç alırsınız. Bir yıkamada 3 adetden fazla, sütyen yıkama topu nu aynı anda kullanmayınız.

Dikkat: Kurutucudan çıkaracağınız sütyen yıkama topu sıçak olabilir. Herhangi bir olumsuz duruma maruz kalmamak için dikkatli olmanız önemle rica olunur.

Eğer D beden sütyen kullanıyorsanız, sütyen yıkama topunun iç haznesini çıkartarak, sütyeninizin dış yüzeyi, dışa bakacak şekilde yerleştirerek, kopça ve askılarının içerisine toplanmasını sağlayarak yerleştiriniz. Sütyen yıkama topu D benden dolgulu ve destekli sütyenler için önerilmemektedir.

Artık her yıkamada yeni aldığım sütyenime zarar geldimi acaba diye düşünmeyeceksiniz. Yüksek paralar vererek satın aldığınız sütyenlerinizi hem rahat bir şekilde yıkayacak hemde elde yıkamadan daha fazla hijyen sağlayabileceksiniz. Sütyen yıkama topu ile artık çamaşır makinem bozuldu, sütyenim deforme oldu dertlerine son. Hayatınızı kolaylaştırırken, aynı zamanda size zamandan ve bir çok yönden maddi olarak tasarruflar sağlayacak sütyen yıkama topu nun hayatınıza kazandıracağı kolaylıklardan ve imkanlardan yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şey siparişinizi vermek. Sitemizden 150 TL lik alışverişlerinizde size ücretsiz olarak gönderilecek sütyen yıkama topu, isterseniz sadece 7.00 TL karşılığında sizin olabilir. Türkiye'nin fantazi iç çamaşırları sağlayıcısı olan firmamızda, hayatınızı kolaylaştıracak ve aynı zamanda size tasarruf sağlatacak pratik çözümler sunan ürünlerimizin ayrıcalıklarından faydalanabilirisiniz.

Etikerler : Sütyen taşıma çantası, sütyen koruyucu, sütyen koruyucusu

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.