Fantazi İç Çamaşırları

Yeni İnci Sütyen Taşıma Çantası

Yeni İnci Sütyen Taşıma Çantası

Sütyen Taşıma Çantası Nedir?

Bayanların yüksek miktarlar ödeyerek sahip oldukları iç çamaşırları, özelliklede sütyenleri korumaları oldukça zor bir olaydır. Özellikle dolgulu sütyenler yıkama ve muhafaza edilmekte oldukça güçlük çıkaran ürünlerdir. Sütyen taşıma çantası ile artık bunlara son vermenin zamanı gelmedi mi ? Bayanlar genelde sütyenlerini korumak adına elde yıkama yöntemini seçmektedirler. Ancak bu durumun hijyen açısından düşünüldüğünde, bayanları oldukça rahatsız eder. Özellikle pahalı sütyenler, yıkama ve muhafaza konularında ayrıcalıklı bir mevkiye sahiptir bayan gardroplarında. Özellikle dolgulu sütyenler incitmeden elde yıkanıyor ve özel olarak kurutuluyor. Ama artık bunlara son, artık yüksek paralar ödeyerek sahip olduğunuz sütyenlerinizi hem yıkarken hemde muhafaza edebileceğiniz ürünler bayanların bu sıkıntılarını çözüyor. Avrupanın önde gelen tasarımcıları bayanların bu zahmetlerini görmüş olacak ki, piyasaya yeni çıkan sütyen koruyucu ve sütyen taşıma çantası olarak ürettikleri pratik çözümlerle tüm bayanların bu sıkıntılarını ortadan kaldıracaklara benziyor. İlk başta bakıldığında küçük bir sütyen şeklinde çanta olarak görülse de, daha sonradan sütyenleri koruyan, sütyen koruyucusu olduğu anlaşılıyor :D

Sütyen Taşıma Çantası İle Sütyenlerinizin Ömrünü Uzatın..!

Seyahata çıkarken, en sevdiğiniz kaliteli sütyenlerinizin bavul içerisinde kırışıp buruşmasından bıktıysanız, sütyen taşıma çantası ile bu sıkıntılarınızdan kurtulabilirisiniz. Dolgusu bozulmuş, çökmüş sütyenlerin elbiselerin altında ne kadarda kötü gözüktüğü hepimiz tarafından bilinir. Artık bu durumlara bir çözüm arıyorsanız sütyen taşıma çantası ile pratik ve şık çözümler üreteceksiniz. Farklı tasarımı ve şık modeli ile sütyen koruyucu çanta ile çıkacağınız yolculuklardan sonra, sütyenlerinizin çantası ile sapasağlam kalmasını sağlayabilirisiniz.

Sütyen Taşıma Çantası ve Özellikleri :

Sütyen koruyucu, sütyen taşıma çantası ile sütyenleriniz seyahatlerde yıpranmasını ve şekillerini bozulmasını engeller.Sütyen taşıma çantası ile aynı anda birden fazla sütyen, aynı çanta içerisinde taşına bilir.Sütyenlerinizin daha uzun ömürlü olması ve şekillerini hiç kaybetmemesini istiyorsanız sütyen taşıma çantası nı mutlaka tercik etmelisiniz.
Şık ve gösterisli bir tasarıma sahip sütyen koruma çantası ile sütyenlerinizin ömrünü uzatırken bütçenizede katkı sağlayacaksınız. Sütyen koruyucu, siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talep ve istekler üzerine, sitemizde satışı gerçekleşen ürünlerimiz arasında yer alır. Sitemizde sadece iç çamaşırı olarak değil, iç çamaşırı aksesuarları bölümümüzde, iç çamaşırlarınızın hem hijyen hem de daha uzun ömürlü olmalarını sağlayacak, sütyen yıkama topu, sütyen taşıma çantası, sütyen koruyucu ve birçok iç çamaşır aksesuarları bulabilirisiniz.

Etiketler : Sütyen koruyucusu, sütyen taşıma çantası, sütyen koruyucu

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.