Fantazi İç Çamaşırları

Sümeyra Koç

sümeyra koç

Alışverişi amaca yönelik yapıyor… Sümeyra Koç: "Stilim için sade, şık ve azıcık da asi diyebilirim (gülüyor). Genelde satın almak için alışverişe çıkarım, bakmak için değil ve en çok satın aldığım parça ise yüksek belli skinnyjean'ler olur.

Oyuncu Sümeyra Koç

Alexander Wangve Balmain markalarını beğenerek takip ediyorum. Günlük hayatta sıklıkla kullandığım kombinasyonlar için Rag&Bone ve Topshop vazgeçilmezlerim. Ayrıca H&M'in her sene tasarımcılarla yaptığı özel koleksiyonları da başarılı buluyor ve kaçırmamaya üzen gösteriyorum." Güzellik sırrı doğal ürünler...

Güzel Oyuncu Sümeyra Koç

Sümeyra Koç: "Bence insan bedeni eşsiz yaratılmış bir varlık. Öncelikli olarak bu yaradılışı korumak ve sahip çıkmak benim güzelliğe bakışımı özetliyor. Bunun için doğru beslenme ve doğal olan malzemeler ile bakım yapmak rutinim haline geldi diyebilirim. Doğal, katkısız şampuanlar, sabunlar, tonikler favorilerim. Saf zeytinyağı, badem yağı, ampuller ve defne yağını karıştırıp saçıma yaptığım maske ise vazgeçilmez bakım sırlarımdan ilk aklıma geleni."

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.