Fantazi İç Çamaşırları

Saçlar İçin Stil Önerisi

Saçlar İçin Stil Önerisi

Üstlerde uzun, yanlardan sıkı taranmış kısa saçlar dişiliğin erkeksilikle buluştuğu en seksi örneklerden biri. Saçlar için stil önerisi; 10 kuruş ebatlarında pomadı avuçların arasında ısıtarak yumuşatın ve rastgele tutamlar çıkararak saçlarınızı şekillendirin.

Sonbaharda Saçlar İçin Stil Önerisi

Uzun bob model, saçlarını kestirmek isteyenlerin en ideal kaçamağı. Saçların boyu omuzları ve köprücük kemiklerini silecek uzunlukta olmalı. Saçlar için stil önerisi; saçlarınıza hacim katmak konusunda elinizi korkak alıştırmayın. Parmaklarınızı kullanarak dağınık dalgalar yaratın ve saçlarınızı bu şekilde } kurutun. Hacim veren saç spreyi kullanmak da işinizi kolaylaştıracak.

Kış Sezonunda Saçlar İçin Stil Önerisi

Alterna, Caviar Anti Aging Perfect Texture Finishing Spray, hacim veren saç spreyi bizim seçimimiz. Gerçekten kısa kesilmiş saçların da seksi ve feminen görünebileceğinin ispatı! Gözleri süpüren perçemleriyle bu kesim oldukça kışkırtıcı. Saçlar için stil önerisi; saçları şekillendirmeye bazla hazırlayın ve saç kurutma makinesini tepeden tutarak arkası düz fırçayla tarayarak şekillendirin.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.