Fantazi İç Çamaşırları

Petting

petting

Amerikan gençliğinin petting ve necking dediği şeyler, tüm gençler arasında gitgide daha hızlı bir şekilde yayılmakta. Bunlar, oğlanlar ve kızlar arasındaki vücut temasına dayanan eylemlerdir (cinsel ilişki dışında). Diğer cins de görüldüğü için, pettingin otoerotizm kadar zararlı olmadığı söyleniyor. Hatta tavsiye bile ediliyor ve bize, genç çiftleri evliliğe hazırlamaya yardım ettiği söyleniyor.
Bu, evlilik öncesi cinsel oyunların savunucusu, içlerinden canlılık fışkıran genç insanlar için bunun otoerotizmden daha iyi bir çıkış yolu olduğunu ve sonuçta, oğlan ve kızların masumiyetini koruduğunu ileri sürüyor. Pettingin çeşitli biçimleri vardır.

Petting Hakkında

Aralarındaki ilişki doğal olarak oluşabilir ama karşıt cinsle fiziksel bir temas olduğunda, erkek içgüdüsel olarak daha cesaretli hareketlerle yönleri, kadın gitgide kontrolünü kaybeder ve hemen onu terketmesi kaçınılmazdır. Eşler, yavaş yavaş ilerlerler ve organlarının birleşmesine çok yakın bir noktaya gelirler, daha da fazla tahrik olurlar. Eğer petting aşamasına ulaşırlarsa, basit öpüşme ve sarılmalar çok geçmeden erkekler ve kadınlar için yeterli olmayacaktır. Eşlerinin göğüsler ve cinsel organlar gibi vücutlarının uyarılmaya duyarlı çeşitli bölgelerini, penislerini sokmadan öpüp, oralara temas ederler. Bekar deneyimsiz genç insanlar çoğunlukla ağız temasından kaçınıp yüzeysel bir şekilde cinsel organlara dokunmayla kendilerini sınırlandırırlar. Kadın elle uyarmayı sık sık uygulamasına rağmen, erkek genellikle parmaklarıyla kadının organlarını uyarır. Erkeğin aksine, kadın bundan ağız temaslarından aldığından daha az bir zevk alır, kendini sınırlayan ruhsal bir engel hisseder. Genç kızlar ancak eyleme alıştıklarında parmaklar ve ağızla yapılan uyarılmalara çabucak razı olurlar.

Petting Bilgileri

Petting'in sağlık açısından zararlı olduğu söylenemez, ama tam anlamıyla öpüşmelerin ve sarılmaların ötesine geçen petting, eyleme giden yolu kısaltır. Genç erkek kızla ne kadar çok petting ilişkisine girerse, kendini tutması ve hakim olması o kadar zor olur. Ancak büyük bir irade göstermeleri sınırları aşmalarını engelleyebilir. Petting, daha sonraki evlilik hayatını güzelleştirmeye yardımcı olmaz. Eşlerin sadece yapması gereken önemli şey diğerinin bilmediği ilişki öncesi uyarıcı oyunları ona tanıtmaktır. Cinsel bilgi böylece kolaylıkla elde edilebilir, ama kendi deneyiminden çok bunu kitaplardan öğrenmek tercih sebebidir. Tutkulu petting hakkında bir şey daha söylemek gerekir; eşler birbirini daha iyi tanıdığı ölçüde etkisi gitgide daha az uyarıcı olur. Daha güçlü bir uyarılma ararlar, ama yine de cinsel eylemle son bulurlar. Hatta, yeni bir eşle son aşamaya daha hızlı ulaşılır. Genç insanlar ve özellikle genç kızlar bir tarafta hazır tutulan petting'i evlilik hayatları için saklamaları gerektiğini ve aşkın daha yüce taraflarını bir kenarda bırakarak umutla bekledikleri arzunun gelecekteki evlilik hayatları için kesinlikle bir avantaj oluşturmayacağını bilmeleri lazımdır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.