Fantazi İç Çamaşırları

Pera Spa

pera spa

Tarihi Pera Palace Hotel'in spasında günün stresini atarak rahatlayın Konsepti Restore edilen tarihi Pera Palace Hotel'inde hizmet vermeye başlayan spa, otelin yansıttığı Osmanlı, Fransız ve Fas mimarisinin aksine oldukça modern, sade ve adeta bir ev havasında dekore edilmiş. Ahşap zemin mekana sıcaklık katarken göz yorabilecek aksesuarlardan özellikle kaçınılmış. Öne çıkan uygulamalar Spa Soul tarafından işletilen Pera Spa, buhar odası, sauna, jet stream özellikli kapalı yüzme havuzu, jakuzi ve fitness merkezi ile konuklarına şehrin karmaşasından uzakta zaman geçirebilecekleri keyifli bir mekan sunuyor.

Pera Spa Hotel

Pera SPA'da, göbek taşı, kese ve köpük banyosu uygulamalarıyla geleneksel tarzda bir Türk hamamı da bulunuyor. Özel bakımlar Pera Spa'nın çok çeşitli bakım ve masajları arasında, isimleri Pera Palace'ın tarihi ile özdeşleşmiş bakımları iddialı. Pera Palace'ın ünlü ziyaretçilerinden efsanevi aktrist Greta Garbo'nun adını taşıyan bakımıyla daha sağlıklı ve güzel bir cilde, ünlü Amerikalı yazar Ernest Hemingvvay'e ithaf edilen bakımla rahatlamış, zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Pera Spa Kalitesi

Pera'ya özgü bir diğer özel cilt bakımı olan 'İstanbul'un İncisi'nde, gergin bir cilt için gereken nem, inci ve ipek gibi değerli malzemelerin kombinasyonu ürünler ile veriliyor. Ürünler İsviçre SPA markası After the Rain'in doğal malzemeler ve bitki özleriyle hazırlanan ürünlerinin kullanıldığı Pera Spa'da, kişiye özel tasarlanan yüz ve vücut bakımları yapılıyor. Bu bakımların temel felsefesi, doğal, otantik, insana ve doğaya saygılı ürün ve hizmetlerin uzman terapistler tarafından uygulanması üzerine kuruluyor. Pera Spa'yı seven ünlüler Burçin Terzioğlu, Ece Sükan ve Özge Özpirinççi Pera Spa'yı tercih eden ünlü isimlerden bazıları

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.