Fantazi İç Çamaşırları

Penelope Cruz

penelope cruz

Cosmo: Doğumdan sonra eski formunuza dönmek zor oldu mu? Penelope Cruz: Bu konuda hiç endişelenmedim. Benim için asıl önemli olan sağlıklı bir hamilelik geçirmek ve sağlıklı bir bebek sahibi olmaktı. Bebeğimi emzirmeyi çok seviyorum ve Luna'yı da Leonardo gibi 13 ay boyunca emzirmeyi düşünüyorum. Emzirirken günde fazladan 500 kalori daha harcıyorsunuz. Bu yüzden eskiye oranla daha çok yediğimi bile söyleyebilirim. Cosmo: Lancöme'la ilişkiniz zamanla nasıl gelişti? Penelope Cruz: Lancöme'la çalışmayı çok seviyorum! Genç bir kızken sevmeye başladığın bir markayı sonrasında temsil edebilmek, çok güzel ve özel bir his. Lancöme, bir kadın olarak hayatımın en önemli anlarında benimleydi!

Model Penelope Cruz

Cosmo: Peki, favori Lancöme ürününüz nedir? Penelope Cruz: Lancöme'un birçok ürününü sadece markayı temsil ettiğim için değil, sevdiğim için kullanıyorum. Tresor, parfüm vazgeçilmezim. Kirpiklerime dolgunluk kazandırmak için Hypnöse, Doll Eyes, maskarayı; fondöten olarak Teint Visionnaire'i kullanıyorum. Dudaklarımı vurgulamak istediğim zaman Rouge in Love serisinden Rouge Valentine, sade bir makyaj yaptığım zaman ise bej tonlardaki Beige Dentelle, Ruju tercih ediyorum. Cosmo: İngilizceyi öğrenirken duygusal etkileşimleri yabancısı olduğunuz kelimelerle aktarmakta sıkıntılar yaşadınız mı? Penelope Cruz: Evet, rol yaparken beyninizde durdurmanız gereken bir bölüm var.

Oyuncu Penelope Cruz

O an sadece anı yaşamanız ve uçmaya hazır olmanız gerekiyor. Kelimeler kafanızda dolanmıyor olmalı. Ama yine de başka bir dilde çalışırken her kelimeyi düşünmek zorunda kalıyorsunuz. Şikayet etmiyorum ama bu çok zor. Cosmo: Vicky Cristina Barcelona filminde, Woody Allen, İspanyolca bilmemesine rağmen siz ve Javier Bardem'den İspanyolca konuşmanızı istedi. Bu biraz karmadık bir durum yarattı mı? Penelope Cruz: Çok değil. Kendisinin İngilizce olarak yazdığı senaryoyu verdi bize, bizden çevirmemizi ve doğaçlama yapmamızı istedi. Geçenlerde Woody bana halen orada atom bombası hakkında konuşmadığımızdan emin olamadığını söyledi! Aynısı To Home With Low için de geçerli. Woody, İtalyanca da konuşamıyor. Bu yüzden kendi repliklerimi kendim çevirdim, dolayısıyla onun ne söylediğime dair hiçbir fikri yoktu.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.