Fantazi İç Çamaşırları

Neslişah Alkoçlar

neslişah alkoçlar

“Başarılı olmak için çok çalışıyorum.” Cemiyet hayatının genç ve güzel isimlerinden Neslişah Alkoçlar ’ı Türk sinemasının önemli isimlerinden Hülya Koçyiğit’in torunu olarak tanıdık ilk olarak, daha sonra Türkiye’de henüz çok yeni olan organik gıda sektöründeki başarılı girişimleriyle dikkatimizi çekti. Geçtiğimiz günlerde ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile hayatını birleştiren Neslişah Alkoçlar ile hayatı, stili, mesleğiyle ilgili samimi bir sohbet gerçekleştirdik. "Açıkçası Hülya Koçyiğit 'in torunu olduğum için gurur duyuyorum ve böyle bir aileye sahip olduğum için şükrediyorum." Neslişah Alkoçlar denince aklımıza genç, başarılı, güçlü ve stil sahibi bir kadın geliyor. Siz kendinizi nasıl anlatırsınız? Sizin benim için kullandığınız sıfatların önüne "Çalışkan’ı ekliyorum. Ben, başarılı olmak için çok çalışan bir kadınım Başarıya değer veriyorum, girdiğim organik gıda sektöründe lider olmak istiyorum Haliyle bu da çok çalışmayı, üretmeyi ve güçlü olmayı gerektiriyor.

Neslişah Alkoçlar kimdir

Neslişah Alkoçlar ’ı ilk Hülya Koçyiğit’in torunu olarak tanıdık. Kendisiyle ilişkiniz nasıl? Nasıl biri? Anneannem benim ilham kaynağım ve onu çok seviyorum. Her konuda kendisinden destek alıyorum. Kendisi hep benim yanımda olmuştur. Kendisi gerçekten de filmlerinde canlandırdığı karakterlere benzer, kanatsız bir melek gibidir. Açıkçası Hülya Koçyiğit’in torunu olduğum çın gurur duyuyorum ve böyle bir aileye sahip olduğum için de şükrediyorum. Anneannenizle en akılda kalan öğüdü ne olmuştur? Aslında anneannemin pek çok öğüdü her konu için kulağa küpe olacak cinsten sözleri vardır. O konuşur anlatır, ben de pür dikkat dinlerim; çünkü her sözü benim için çok değerlidir. “Kişi asla geri dönmemek kararının, inancının arkasında durmalı" der mesela Ne zaman herhangi bir şeyden yorulma, bıkma noktasına gelsem kulağımda hep canım anneannemin sesi olur. Hülya Koçyiğit’ten Neslişah Alkoçlar ’ın gardırobuna ya da daha geniş ele alırsak stil anlayışına kalan parçalar var mı?

Neslişah Alkoçlar 'ın Güzellik Sırları

Anneannem kendine göre çok zevkli giyinir, giyim tarzını çok beğeniyorum. Dolayısıyla spesifik parçalar sayamam ama onun tarzını yer yer kendime uyarladığımı söyleyebilirim. Organik gıda sektöründesiniz, ailenizden farklı bir yol… Neden Organik beslenme? Ailem otelcilik sektöründe, ancak ben kendi işimi yapmak istedim İngiltere’de okuduğum yıllarda organik ürünlerle tanıştım ve ilerde bu işi yapmak istediğime karar verdim. İstanbul'a döndüğümde Organik urun arayışına başladım, bu sektörün Türkiye de gelişmediğini ve yapılacak pek çok farklı şey olduğunu fark ettim. Çünkü sertifikalı gerçek organik ürün bulmak o kadar da kolay değildi. Öncelikle genel be araştırma yapmaya başladım, daha sonra Türkiye'nin birçok yerini gezerek, doğru organik ürünleri nasıl ve nereden elde edebileceğimin arayışına girdim. Bu yol da beni Raya’yı kurma aşamasına getirdi. Organik beslenmeye yöneldim çünkü “ne yersen o’sun" felsefesine inanıyorum. Dolayısıyla insanlara sağlıklı beslenme alternatifini de sunmak istiyorum. Her şeyin başının sağlık olduğunu unutmamalıyız. Sağlıklı beslenmenin sırrı ise sağlıklı ve doğal koşularda üretilmiş organik ürünler. Benim bu yolda olmamın sebebi de bu.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.