Fantazi İç Çamaşırları

Nazlı Bozdağ

Nazlı Bozdağ

Tüm koleksiyonu bir materyalden yapıp her parçaya ayrı bir ruh katmak şüphesiz zor iş. Bunu denemiş ve başarmış tasarımcıları takip ediyor, dünya çapındaki defilelerini hayranlıkla izliyoruz. Son yıllarda Türkiye’de de aynı başarıyı yakalama konusunda önemli sinyaller veren genç tasarımcıların koleksiyonlarına göz atıyoruz. Şimdi merceğimize takılan genç yetenek: Nazlı Bozdağ. Elle: Tasarımcıların sınırları olur mu? Nazlı Bozdağ: Duruma göre değişir. Elle: Neslinizdeki diğer tasarımcılarda sizi ne farklı kılıyor? Nazlı Bozdağ: Koleksiyonlarımın istikrarlı ve yalın olması diyebilirim. Ürünlerimin tamamının deri olmasına rağmen sade ama aynı zamanda gösterişli duruşları beni biraz farklı kılıyor olabilir.

Genç Tasarımcı Nazlı Bozdağ

Kalite konusuna hayli önem verirken giyilebilir modaya hizmet etmeyi unutmuyorum. Elle: Stil sizin için neyi ifade ediyor? Ancak rafine zevk ve uyum her şeyi giyilebilir kılar; dolayısıyla stil tesadüf değil, tercihtir. Elle: 10 yıl sonra kendiniz nerede görüyorsunuz? Nazlı Bozdağ: 10 çok uzun bir süre, ilerisi için hiçbir plan yapmıyorum; bugünü yaşıyor ve olup bitenleri akışa bırakıyorum. Elle: Türkiye'deki moda anlayışıyla ilgili ne düşünüyorsunuz? Nazlı Bozdağ: Ülkede İnsanlar başkalarını idol almayı bırakıp kendileri olmayı öğrendiğinde ve doğal kanallarının açılmasına olanak tanıdığında bu konudaki özel dehaların niteliğini keşfedeceklerine inanıyorum. Bunun yanı sıra Mercedes-Benz'in işi ele almasıyla İstanbul Moda Haftası belli bir standarda oturduğu İçin çok mutluyum.

Nazlı Bozdağ Koleksiyonu

Herkes İstanbul'u moda konusunda biraz daha önemsemeye başladı ve diğer tasarımcılar da bu konuda çok hevesliler. Genel anlamda daha iyiye gittiğini düşünüyorum. Elle: Yaratıcılık kelimesi sizin İçin ne anlam ifade diyor? Nazlı Bozdağ: Yaratıcılık, evrenselliği kontrol altına almak ve onun gözlerinizle akmasını sağlamaktır. Elle: Hızlı moda tasarımlarınız ne kadar etkiliyor? Nazlı Bozdağ: Hızlı modadan hiç hazzetmiyorum. Bu nedenle koleksiyonlarıma pek etki ettiğini söyleyemem. Ben daha çok zamansız parçalar üretmeye çalışıyorum. Elle: Nazlı Bozdağ kadınını tarif eder misiniz? Nazlı Bozdağ: Bu kadın aksesuar, fırfır, püskül gibi yan destekleyicilere ihtiyaç duymayan, tek veya iki parçayla yeterince kararlı ve etkileyici görünmeyi seven veya bunu yakalamaya çalışan bir kadın.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.