Fantazi İç Çamaşırları

Moda Tasarımcısı Christopher Bailey

Moda Tasarımcısı Christopher Bailey

Moda tasarımcısı Christopher Bailey yaptığı defilelerle kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Ne yaparsanız yapın, işiniz modaysa, zamanın gereklerine uymanız gerekiyor. Teknolojiyi yakından takip etmek, dünyadaki sosyo-okonomik gelişmeleri izlemek, hedef kitlenizi genişletmek ve hatta onları anlayıp takip etmek ve onlardan biri olmak...

Burberry Ceo Christopher Bailey

Ne kadar iyi tasarımlar olursa olsun, sosyal medyayı, bilim ve teknolojiyi iyi kullanmadan hatta yeri geldiğinde teknolojiye yön vermeden bunların tek başına yeterli olmayacağını anlayan moda tasarımcısı Christopher Bailey'e en çok da. Milano Moda Haftası kapsamındaki defilesini izlemek için salona girdiğimde hayranlık duymuştum. Defile alanına geldiğimde e-posta kutuma bir mesaj düştü. "Selam Serhat, defileye hoş geldin. Dilerim şovu beğenirsin. Chris."

Burberry Moda Tasarımcısı Christopher Bailey

E-postayı alınca ister istemez biri beni mi gözlüyor, diye etrafıma bakınmıştım. İşte doğru zamanlamayla, geliştirilen yaratıcı fikirlerle, teknolojiden maksimum seviyede faydalanarak (Hatta bazen sınırlarını zorlayarak...) neler yapılabileceğinin bir kanıtı Burberry. Bazen böyle hepimizi afallatabilen markalar bulundukları sektörde çıtayı da yükseltiyor. Hologram, moda tasarımcısı Christopher Bailey defilesinde olmayan kıyafetlere hayran hayran bakarken buluyoruz kendimizi. Ya da öpücüklerimizi mesaj olarak gönderebildiğimiz iPhone uygulamasıyla, telefonun ekranını (!) ciddi ciddi öperken...

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.