Fantazi İç Çamaşırları

Moda Haftası

Moda Haftası

Moda Haftası Başladı…

Defilesinden bir gün önce, tasarımcının yeni koleksiyonunu incelemek üzere Sinem Güven, Kutoğlu’nun son hazırlıklarını tamamladığı Swissotel’deki kral dairesinin kapısını çalıyor. Moda haftası na hazırlanan Kutoğlu'nun, Burada, defile öncesi stresini üzerimden atıp sakin kafa ile çalışabiliyorum, dediği şahane deniz manzaralı odanın kapısı açılır açılmaz Güven, tatlı bir telaşla koşuşturan tasarımcıyla kucaklaşıyor ve birlikte ertesi gün görücüye çıkacak koleksiyonu incelemeye koyuluyorlar. Moda haftası öncesi tasarımcının birkaç ay önce izlediği Alfred Hitchcock’un Kuşlar filminin kahramanları Lydia Brenner (Jessica Tandy) ve Melanie Daniels’ın (Tıppi Hedren) feminen giyim tarzlarından etkilenerek hazırladığı koleksiyon için, Atıl yine harika bir iş çıkarmış! Moda haftası pek çok tasarımcı, kış sezonu için siyahtan şaşmazken o lacivertleri, karamelleri, neftileri, turuncuları hiç çekinmeden kullanmış ve ortaya kapış kapış satılacak bir koleksiyon çıkmış, diyor Güven ve ekliyor, Ben özellikle kumaş seçimlerine bayıldım, transparan elbiseler, vücuduma harika oturuyor. Diz altında biten deri ve fantazi etekler de çok şahane! O sırada, söze karışan Kutoğlu, Fark ediliyor mu bilmem ama bu koleksiyonumun içine Viyana’yı da kattım. Mimari detaylara sahip sade ve keskin kalıplar kullandım, diyor. İstanbul Moda Haftası ’nın geldiği noktayı nasıl bulduğunu sorduğumuzda ise hiç düşünmeden, Gurur verici! İstanbul moda haftası nı tüm gücümle destekliyorum. Tasarımcıları yaratıcılığa zorluyor. Türk modasını yurt dışına tanıtmak için çok önemli bir organizasyon, diyor Kutoğlu. Güven ise, moda haftası çok yeni olduğu halde gerçekten başarılı bir etkinlik. Bir takım aksaklıkların da zaman içerisinde, organizasyon oturdukça düzeleceğini düşünüyorum, diyerek sözü noktalıyor. Moda haftası nda şimdi şov zamanı!

Moda Haftası'nın birinci gününde

İstikamet, fantazi iç çamaşırları firmamızın Çankaya’daki showroomu. Tasarımcının, Dünü ve bugünü unuttuğumuz ama dün, bugün ve geleceğe dair birçok şey bulabildiğimiz tasarımlar hazırladım, dediği koleksiyonu 9 Mart’ta, Paris moda haftası ’nın son gününde, Elie Saab defilesinden hemen sonra Paris'te görücüye çıkacak. Kaprol,  Defile öncesinde, koleksiyonumun devamı niteliğinde olan tasarımlarımı sergilemek istedim. Ama moda haftası nda gördüğünüz her tasarım, podyuma çıkmayacak, diyor. Büyük gün için nasıl bir koleksiyon hazırladığını sorduğumuzda ise ser verip sır vermeyen tasarımcı, Hazırlıklar henüz tamamen bitmedi. Şu an için tek söyleyebileceğim moda haftası nda ağırlıkta olduğu, detaylarla zenginleştirilmiş parçaların yer aldığı bir koleksiyon hazırlamakta olduğum, diyor. Moda haftası gerçekten güzel geçecek. Bu arada, Sinem Güven de bombayı patlatıyor, Arzu’nun Paris’teki defilesinde yer alacağımı daha önce söylemiş miydim? Arzu, benim çok sevdiğim bir arkadaşımdır. Onun başarısı bana gurur veriyor. Siz onun şu anki sakin görünümüne aldanmayın. Moda haftası için ne kadar heyecanlı olduğunu tahmin edebiliyorum, diyor. Kaprol de, Hem çok heyecanlı ve gururluyum hem de dehşete kapılmış vaziyetteyim. Altı yıldır birlikte çalıştığım ekip arkadaşlarımın isimlerini karıştırmaya başladım. Artık siz anlayın halimi! diyerek heyecanını paylaşıyor. Moda haftası İstanbul’da bu derece hızlı bir şekilde devam ederken moda haftası ile ilgili küçük dip notlarımızı sitemizde bulacaksınız. İzmir moda haftasında size küçük bir defile hazırlayacak olan fantazi iç çamaşırları ithalatçısı VBT tekstilde moda haftası na damgasını vuracak. İzmir moda haftası ve daha fazlasını ilerleyen günlerde sitemizden takip edebilirisiniz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.