Fantazi İç Çamaşırları

Mira Sadi

mira sadi

Kendi adını taşıyan markasıyla dikkat çeken Mira Sadi, özel el işçiliğiyle ürettiği tasarımlarının ortaya çıkış hikayesini Cosmo'ya anlattı. Cosmo: Tasarımcı olmaya nasıl karar verdin? Mira Sadi: Tasarım yapmaya hobi olarak başladın, bir sene öyle devam etti.

Tasarımcı Mira Sadi

Sonrasında daha fazla zaman ayırmaya başladım. Geçtiğimiz Kasım ayını da ise gayrimenkul sektöründeki işimi bırakıp, bütün vaktimi Mira Sadi Jewels'ı geliştirmek için ayırmaya karar verdim. Cosmo: Ne tür parçalar tasarlıyorsunuz? Mira Sadi: Bütün parçalarım Özel et isçiliği ile üretiliyor.

Mira Sadi Designs

Tasarımlarım da gümüş veya 24 ayar altın kaplama kullanılıyor Gündüzden geceye devam edebilecek takılar tasarlıyorum. Cosmo: Şansınız olsa hangi Hollywood yıldızının sizin tasarımlarınızı takmasını istersiniz? Mira Sadi: Angelina Jolie. Güzelliğinin dışında ününü hayır işleri için kullanmasını çok takdir ediyorum.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.