Fantazi İç Çamaşırları

Michelle Monaghan

michelle monaghan

Amerikan "komşu kızı" tiplemcsiyle bir Disney prensesi birleşmiş, ortaya Michelle Monaghan çıkmış. Bu Ağustos, ilhamımızı True Detective, dizisinin çizilmiş gibi güzel yıldızından alıyoruz. Michelle Monaghan'ın "Amerikan güzelliği" olarak tanımlanan estetik anlayışının en iyi temsilcilerinden biri olmasına çok da şaşırmamak gerek. Ne de olsa kendisi ülkesinin tam anlamıyla "bağrında." lowa eyaletinde 800 kişilik bir kasabada büyümüş. Ancak 38 yaşındaki oyuncu. Zaman zaman sıkıcı olmaya müsait bu klasik görünüme, küçük detaylar ve değişiklikler ekleyerek yeni bir soluk katıyor. Kırmızı yerine gelincik rengi ruj, kahve yerine mürdüm far favorileri arasında.

Oyuncu Michelle Monaghan

Michelle Monaghan, her ne kadar makyajda yeni şeyler denemeye açık olsa da. oje konusunda bordo ve transparan pembeleri tercih ediyor. Sadelik ilkesi, makyajda olduğu gibi, cilt bakımında da ön planda. Geçtiğimiz yıllarda cilt kanserini yenen ve hassas bir cilde sahip olan Michelle Monaghan' ın bakımda temel ilkesi sağlık. Bu sebeple güneş koruma faktörlü kremini asla aksatmıyor ve mümkün olduğunca doğal ürünler kullanıyor, özellikle de çok sık kullandığı dudak nemlendiricileri konusunda titiz: "Dudağıma sürdüğüm balın mutlaka parabensiz ve organik olumlu " Banyo dolabında hindistancevizi yağı, hafif bir nemlendirici, organik şampuan ve haftada bir kullandığı kayısı özlü peeling'i bulmanız mümkün.

Aktör Michelle Monaghan

Michelle Monaghan, anti aging ürünlerine karşı olmasa da, estetik müdahalelere şiddetle karşı. Makyaj çantasının olmazsa olmazı ise güzellik meraklılarının favorilerinden olan Cle de Peau marka kapatıcı. İkinci çocuğunu geçtiğimiz aylarda doğuran Michelle Monaghan'ın spor ve sağlıklı yaşam merakı anne olduktan sonra başlamış. Kendisini sık sık fast food tükettiği ve sigara içtiği 20'li yaşlarından çok daha formda hisseden oyuncu, bol bol ağırlık çalışıyor ve müdavimi olduğu SoulCycle derslerine resmen taptığını söylüyor. Vücudunun en sevdiği yeri olan kaslı kollarınınsa genetik olduğunu itiraf ediyor. "Belki de kollarımı bizde bir aile geleneği olan bilek güreşine borçluyum!"

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.