Fantazi İç Çamaşırları

Meriç Aral

meriç aral

Soru: Stilinizi nasıl tanımlarsınız? Meriç Aral: Sade, biraz bohem ve salaş. Hep aynı şeyleri giyiyorum, ama tabii ki farklı ruh halleriyle farklı şekilleniyor. Bol ve salaş siyah, beyaz ve çizgili tişörtleri ve siyah skinny pantolonları çok kullanıyorum.

Oyuncu Meriç Aral

İncecik altın zincirimi hep takarım, Parka ve deri ceket giymeyi ve şapka takmayı da çok seviyorum. Soru: Stil mi moda mı? Meriç Aral: Kesinlikle stil. Stil olmazsa, moda sanki biraz havada kalıyor. Herkes, her şey aynılaşabiliyor ki bu da bence sinir bozucu bir durum. Stilize edilmemiş bir moda anlayışı bana çok gerçek gelmiyor.

Meriç Aral Röportaj

Soru: Stiliniz şekillenirken sizi en çok etkileyen şeyler neler? Meriç Aral: Pek çok şey etkiliyor sanırım; bana ilham veren herhangi biri veya bir şey veya o aralar dinlediğim müzik, izlediğim filmler, kitaplar, hava durumu, ruh halim, sabah nasıl uyandığım, nereye gideceğim, hangi gün olduğu, nasıl görünmek istediğime dair içimde uyanan his...

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.