Fantazi İç Çamaşırları

Mehtap Özcan Hakkında

Mehtap Özcan Hakkında

Bu röportajımızda Mehtap Özcan hakkında merak ettiklerimizi sorduk. Güzelliğin Formülü Elinde... Optimus Medikal&İlaç şirketinin genel müdürü Mehtap Özcan eczacı kimliğini kozmetoloji ile birleştirerek kadınları güzelleştiren formüllerin peşinde koşuyor. Yoğun iş yaşamı ve günlük hayatını sizler için mercek altına aldık. Cosmo: Yoğun tempoda çalışan bir kadın olarak gardırobunuzu nasıl oluşturuyorsunuz?

Mehtap Özcan Hakkında Merak Edilenler

Mehtap Özcan: Çok yoğun bir iş hayatım olmasına rağmen, moda hep hayatımın temelinde oldu. Kıyafetleri, aksesuarları, ayakkabıları trendlere göre takip ederim. Ancak bulunduğum ortama, rahatlığıma ve uyuma dikkat ederek giyinmeye özen gösteririm. Is hayatımla uyumlu bir stilim var. Vücudumu ve kendimi çok iyi tanıyorum. Bu sayede rahatlıkla internetten de alışveriş yapıyorum. Sık sık yurtdışına çıktığım için, özellikle de üretim merkezimizin Milano'da bulunması nedeniyle, kendimi alışverişten uzaklaştıramıyorum.

Mehtap Özcan Hakkında Detaylı Bilgiler

Cosmo: İş ve sosyal hayat dengesini nasıl kuruyorsunuz? Mehtap Özcan: İş odaklı yaşayan biriyim. Genelde hayatımın büyük kısmını işim alıyor. Ama hayatımda en çok zaman ayırmayı sevdiğim iki insan var; yeğenlerim Sarp ve Yamaç. Onlara vakit ayırmaya ve birlikte zaman geçirmeye özen gösteriyorum. Zaten üretimini Milano'da gerçekleştirdiğimiz Renovasy markasının ismine de esin kaynağı oldular. Mehtap Özcan hakkında merak edilenleri bizim için cevapladı ve gerçekten çok keyifli bir sohbet oldu.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.