Fantazi İç Çamaşırları

Love My Body

love my body

"Love My Body koleksiyonu kendi tarzıma çok yakın. Markanın tasarımlarını çok rahat kullanıyorum." Raya’ya tepkiler nasıl? Raya'ya tepkiler çok güzel ve motive edici Doğru bir iş yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Nasıl bir stiliniz var? Modayı yakından takıp etmeye çalışıyorum. Gardırobumda olmazsa olmazlarım blazer ceketlerim ve Victoria Beckham elbiselerimdir. Bu sezon alışveriş için de yine blazer ceketler ve Victoria Beckham tasarımlan tercih edeceğim. Modaya ilgiliniz biliniyor, kadınlar stilinizi oldukça beğeniyor, ilerleyen zamanlarda bir koleksiyon hazırlamayı düşünür müsünüz? Öncelikle böyle düşündüğünüz için teşekkürler.

Love My Body Koleksiyonu

Milli kayakçı olduğum için spor hayatımın önemli bir parçası dolayısıyla spor kıyafetler de. Ayrıca abartıdan hoşlanmıyorum. Özel gürlerde ise özel tasarımlar ve stilize parçalar tercih ediyorum. Koleksiyon hazırlamak ve moda dünyasında aktif bir Uğur olmak gibi bir düşüncem şimdilik yok fakat ileride neden olmasın? Love My Body, 34 bedenden 50 bedene kadar şık alternatifler sunan bir marka, koleksiyonlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Love My Body koleksiyonu kendi tarzıma çok yakın. Tasarımlarını çok rahat kullanıyorum. Love My Body elbise ve özellikle kalem etekler de işe giderken sıkça tercih ediyorum. En sevdiğiniz moda durakları, tasarımcılar, ikon ünlüler?

Love My Body Koleksiyonları

Yeni tasarımcılardan Zeynep Arçay’ın tasarımların ve tuvanam'ı beğeniyle takıp ediyorum. Dünyadan favorilerim ise Victoria Beckham, Antonio Berardi, The Row markasının yaratıcıları... Son derece düzgün bir fiziğiniz var, bunu neye borçlusunuz? Yıllarca milli takımı temsil ettim. Şu anda aktif olarak kayak ve snowboard yapamıyorum ancak spor bir disiplin ve ben de bu disipline oldukça bağlıyım. Hayatımdan sporu çıkarmam çok zor. Her gün düzenli olarak yürüyüş, yoga ve pilates yapıyorum. Tabii ki sağlıklı beslenmenin önemini de yadsıyamam. Cildinize nasıl bakıyorsunuz? Beslenmeme çok dikkat ediyorum ve gece makyajımı temizlemeden kesinlikle yatmıyorum. Doğru beslenme ve temizlik cilt bakımının en önemli iki sırrı…

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.