Fantazi İç Çamaşırları

Lancome Cilt Bakımı

Lancome Cilt Bakımı

Lancome'un yeni güzellik elçisi Lupita Nyong'o markayla başlayan işbirliğini ve güzellik ritüelleriyle ilgili sırlarını Instyle Türkiye'ye anlattı. Lancome cilt bakımı ile ilk olarak nasıl tanıştınız? İlk tanışmam makyaj artistim Nick Barose sayesinde oldu. Toronto Film Festivali'nde yüzümde Lancome Blush Subtil kullanmıştı. Daha sonrasında ise, 12 Years a Slave film kampanyam sırasında yöneticileriyle tanıştım. Lancome markadaki ilk siyahi temsilci olmak size ne hissettiriyor?

Lancome Bakımı

Dünya çapında trendleri belirleyen dev bir marka olan lancome cilt bakımı bu konuda öncü olmak beni çok gururlandırıyor. Benim ten rengime sahip genç kızların beni örnek almaları ve kendilerini daha güzel, daha güvende hissetmeleri de beni gururlandırıyor. Güzelliği nasıl tanımlarsınız? Güzellik; kabullenmeyi, kabullenilmeyi ve farkındalık yaratmayı istemektir. Bu istek de hayata sıkı sıkıya bağlı olmak ve sevgi dolu yaşamak için en önemli anahtardır! Makyaj stilinizi nasıl tanımlarsınız? Makyaj yapmayı çok sevmeyen biri olarak çok bakımlı biri değilim aslında. Sıradan bir günde, bir dudak parlatıcısı, eyeliner ve maskara ile yetiniyorum.

Lancome Cilt Bakımı Hakkında

Annenizden öğrendiğiniz bir güzellik sırrınız var mı? Eğer iç güzelliğe sahip değilseniz, dış görünüşün sadece bir kabuktan ibaret olacağını söylemişti. Çok güzel bir cilde sahipsiniz, cildinizle ilgili bir sırrınız var mı? En büyük sırrım cildimi her an güneşten korumak. Cildimi ve vücudumu SPF'i yüksek ürünler kullanarak korumaya çalışıyorum. Güzellik ikonunuz olarak adlandırabileceğiniz biri var mı? Kesinlikle bu yüzden lancome cilt bakımı benim için son derece önemli..!

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.