Fantazi İç Çamaşırları

Kış Ayları İçin Nemlendirici

Kış Ayları İçin Nemlendirici

Soğuk kış ayları için nemlendirici kullanmak ciltte meydana gelen kılcal damar çatlamalarını engellemekle kalmıyor ve cilde de iyi geliyor. Detaylı incelememiz ilginizi çekebilir. Soru: Havaların soğuması ile cildimde meydana gelen kılcal damar çatlamaları için ne tip ürünler kullanabilirim?

Soğuk Kış Ayları İçin Nemlendirici

Cevap: "Soğuk havalar, klimalı ortamlar ve sıcaklık değişimleri kılcal damarların çatlamasına neden olur. Bunun sonucunda ciltte oluşan kızarıklıkların giderilmesi için damar sistemini yatıştıran ve iyileştiren ürünler kullanmak gerekiyor," diyor dermatolog Dr.Colette Haydon.

Soğuk Kış Ayları İçin Nemlendirici Faydaları

Süt proteini ve maya kaynaklı biyoaktif içeren cilt bakım ürünleri cildin doğal yenilenme sürecini destekliyor. Ayrıca goji berry ve nane yaprağı özleri içeren nemlendiriciler de ciltteki kızarıklıkları nötralize ediyor. Soğuk kış ayları için nemlendirici kullanmak hem cildinize iyi gelicek hem de güzelliğinizi korumuş olacaksınız.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.