Fantazi İç Çamaşırları

Kirsten Dunst

kirsten dunst

Kirsten Dunst, muzip bakışı, gamzeleri ve uğraşılmamış stiliyle diğer yıldızlardan farklı olduğunu her daim hissettirdi. Bu yaz ilhamımızı bronz plaj güzelliğinden değil, süt beyazı tenini yazın da gururla taşıyan Kirsten Dunst'tan alıyoruz. Ünlü yıldız yine makyajsız yakalandı!" 32 yaşındaki oyuncu Kirsten Dunst, bu ve bunun gibi magazin manşetlerine en çok konu olan isimlerden biri. Makyaj yapma konusunda pek yetenekli olmadığını itiraf etse de gündüzleri onu BB krem ve mavi gözlerini ortaya çıkaran kahverengi maskaradan fazlasıyla görmememizin asıl sebebi doğallıktan yana olması.

Oyuncu Kirsten Dunst

Ancak güzel oyuncu, davetlere giderken hazırlığına çok önem verdiğini, böylece yaptığı işe ve karşısındakilere olan saygısını gösterdiğini vurguluyor. Eve Lom, Dr.Hauschka ve Yon-Ka cilt bakımında sevdiği markalar arasında. Ancak organik marketlerde dolaşırken adını hiç duymadığı markaların ürünlerini aldığı da oluyor. Cilt bakımı rutini ise yüzünü yıkamak ve nemlendirici sürmekten ibaret, Sağlığına düşkün olan oyuncunun yaz aylarında güneşin altına yatıp bronzlaşmak gibi bir merakı ise hiç yok.

Aktör Kirsten Dunst

Ancak bir kere denediği sprey tanning'e. onu daha zayıf gösterdiğinden bayıldığını söylüyor. Kirsten Dunst, vücuduna iyi baktığı ve düzenli spora gittiği zamanlarda ise kendini en güzel hissediyor. Bol bol kardiyo ağırlıklı grup derslerine giren Kirsten Dunst için Los Angeles'ta yaşayıp da sağlıklı olmamak zor. Seyahat ettiğinde otelin fitness salonuna kapanmak yerine şehri boydan boya yürüyen yıldızın, vücudunda en sevdiği yerinin bacakları olması tesadüf olmasa gerek. Bir keresinde "kısa saç sana çok yakışır" diyen bir erkek arkadaşı için çok sevdiği sarı saçlarını kısacık kesen Kirsten Dunst bunun yaptığı en büyük güzellik hatası olduğunu söylüyor: "Herhalde başkaları beni beğensin istemedi!"

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.