Fantazi İç Çamaşırları

Kirpikleri Besleyin

kirpikleri besleyin

Kirpikleri besleyin... Sağlıklı ve bakımlı görünen göz ve kirpiklere kavuşmak için kullanmanız gereken olmazsa olmaz üç ürün… Uzatmak: Onarıcı tekniklerden İham alınarak geliştirilen ürünleri düzenli kullanarak kirpikleri besleyin ve daha yoğun bir görünüme kavuşun.

Sağlıklı Kirpikler İçin Kirpikleri Besleyin

Temizlemek: Kirpiklerin sağlıklı olmaları için temiz kalmaları çok önemli. Günün sonunda mutlaka kirpiklerime maskaradan arındırın. Bakım: Özellikle yorgun görünen gözaltları ve şişkinlikler için ideal olan detoks jeli, göz çevresindeki sirkülasyonu hızlandırıyor. Kirpik, cilt yüzeyinin altına ulaşan bir kökün oluşturduğu özel bir kıldır.

Bakımlı Kirpikler İçin Kirpikleri Besleyin

Bu kökün en dibinde, tüm kirpiğin beslendiği ve büyüme döngüsünün başladığı bir bölge bulunur. Kirpiklerin dökülmesini önlemek için, bitki özlerinden oluşan doğal bir tedavi yöntemiyle dayanak noktasını ve kökünü güçlendirmek önemlidir. Ayrıca her zaman makyajınızı temizlemeniz gerekir. Ama bunu kirpiklerin kırılmasını önlemek için sert bir şekilde ovalamadan yapmalısınız. Kirpikleri besleyin ve kirpiklerinizin dökülmesini önleyin...

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.