Fantazi İç Çamaşırları

Kil Maskesi

kil maskesi

Cildinizki sivilceler biraz kirlenmeye başladımı hazır olun, çünkü kil maskesi bu durum için bulunmaz fırsattır. Eğer yalanma ve sivilcelenme problemi yaşarsanız aklinize uygulayacağınız hassas ciltlere özel kil maskesi, gözeneklerinizdeki yağı kirleri ve hatla bakterileri emecek. Bıore, Self Heatıng One Mınute Mask, maske favorimiz.

Kil Maskesi Ve Cilde Faydaları

Kuruluk, kağıt maskeler genellikle gliserin ve hyalüronik asit gibi nemlendiricilerle güçlendirilmiştir ve bu, içeriğin cilde nüfuz etmesini kolaylaştırırlar. Fakat bazı versiyonlar, cildi yumuşatmak konusunda diğerlerine oranla daha başarılıdır. Özellikle, selüloz ve hidrojen beleşimi, cilt için en iyisi. La Mer, The Hjdratıng Facial, nemlendirici kağıt maskeye bayılıyoruz. Matlık, glikolik ve laktik asit maskeleriyle anında ölü derilerden arının. Çünkü bu iki içerik cilde uzun süre bağı kalmaz, bu da alerjik reaksiyonlara neden olmaması anlamına gelir. Bu tip örneklemelerden ve etkin bileşenler ile formasyonlardan oluşan kil maskesi sayesinde derinin beslenmesi, cilt için ne kadar önemli olduğunun altı çizilmelidir. Kızarmadan, kusursuz ışıltılı cilde sahip olmak için, Algenist, Algae Brightening Mask, maskeyi deneyin.Kızarıklık, yatıştırıcı etkisi olan maskeler, her şeye tepki gösteren cildinizi anında toparlayacak. Rosacea ve dermatit gibi daha ciddi komplikasyonlarda bile inanılmaz sonuçlar alabileceksiniz Freeman, Cucumber Peel Off Mask, maskeyi etkisini artırması için buzdolabında bekletin.

Kil Maskesi Neden Cilde Uygulanır

Kırışıklık, lifting maskeler aitte görünmez bir katman bırakarak yüzün gerilmesini sağlarlar. Fakat bu, ilerlemiş kırışıklar için pek işe yarayan bir yöntem değildir. Eğer konu ince çizgilerle ilgiliyse sonuca daha yakınsınız demektir, Kanebo Sensai, Cellular Performance Lrftıng Radıance 3D Mask, maske cildinizde gerginlik yaratmadan pürüzsüz görünüm sağlayacak. Kil maskesi ve cilde uygulanması cildin ışıl ışıl parlamasına ve cildin taze ve diri kalmasına yardımcı olur.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.