Fantazi İç Çamaşırları

Kadınların Takı Merakı

Kadınların Takı Merakı

Kadınların takı merakı dünya tarihinde her zaman merak konusu olmuştur. 8 bin yıl öncesine dayanan süs ve kadınların takı merakı, o günlerden günümüze kadar uzanmıştır. Mücevher ve takı, önce erkeklerin çoğunlukla kullandığı, daha sonra da kadınların merak saldığı, erkeklerin terk etmeye başladığı bir alışkanlıktır. Yani, ( Bu mücevher meretini erkek mi takar yoksa kadın mı ) gibi bir soru sormak tarihi yok saymak gibi oluyor. Onun yerine. "Kadınlar erkeklerde on çok hangi takıları beğeniyor ya da Erkekler kadınların hangi mücevherleri takmasını seksi buluyor gibi sorular daha doğru bulunmaktadır.

Kadınların Takı Merakı Hangi Yıllara Dayanır

Nitekim bunun için dünya çapında 2 bin yıldan bu yana kadınların takı merakı üzerine yapılmış çeşitli araştırmalara rastlamak mümkündür. İnternet okyanusunda ufak bir yelkenliyle kadınların takı merakı üzerine bir çok cevaplanması gereken sorularla karşılaşılmaktadır. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiyede de bayanların yoğun ilgisi takı ve süslemeler üzerine yoğunlaşmaktadır. Özellikle hediye standları takı meraklılarının yoğun ilgisi karşısında süslenir ve takı piyasasınında hediyelik anlamında pazar payıda oldukça kuvvetlidir.

Kadınların Takı Merakı Hakkında Bilinmeyenler

Kadınların takı merakı hakkında yapılan ve farklı ülkelerin forumlarından 20 adet kadın seçerseniz, bunlardan ortalama 15 tanesi erkeklere en çok yakışan aksesuarın saat olduğunu söylüyor. Saati, kol düğmesi ve kravat iğnesi takip ediyor. Özetle, kadınlar erkeklerin mücevher ve takı kullanmasını sadece klasik kıyafetlerde seksi buluyor. Öyle parmak kalınlığında zincir kolyeler 15 kiloluk dev künyelere ihtiyaç yok. Tabii giyene de laf yok, herkesin tarzı kendine...

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.