Fantazi İç Çamaşırları

Kadınların Güzellik Sırları Hakkında

Kadınların Güzellik Sırları Hakkında

Kadınların Güzellik Sırları

Duyulara hitap eden özel bir manikür... Kadınların güzellik sırları arasında, tırnakların anatomik yapılarına göre uygulanan ve özel manikür seçenekleri bulunan Nail Spa Manicure ile manikür işlemini keyfe dönüştürebilirsiniz. Manikür işlemini keyifli kılan Nail Spa, hoş aromaterapik kokuları ile hislerinizi harekete geçirir.

Kadınların güzellik sırları için hizmet veren Nail SPA %100 hijyenik detaylı manikür sistemi kişiye özel bakımlar sunar. Nail SPA aromaterapinin geleneksel özelliklerini en son teknoloji tırnak bakımı ile birleştiren, tırnak bakımı ürün serisidir. Yararlı esansiyel yağlar ve çok özel bitki ekstreleri, tırnak ve tırnak eti bakımında mükemmel sonuçlar yaratır.

Ellerinizle Gerçek Yaşınızı Göstermeyin!   

Eller, vücudun en ince derisine sahip olmakla birlikte gün içinde çevresel faktörlere maruz kalır ve her türlü işimizde en önemli aracı olarak kullanılır. Sitemizde bulabileceğiniz kadınların güzellik sırları ile farklılıklar yaratmaya hazırımsınız. Özellikle deterjanlar, kalitesiz sabunlar, rüzgâr, güneş ve birçok dış etken ellerin yaşlanmasına ve lekelenmesine ön ayak olur. Bu durumda belirli bir yaştan sonra elleriniz lekelenir, kırışır ve gerginleşir. Bu durumun en üzücü tarafı, ellere herhangi bir estetik operasyonun yapılabilmesinin olasılı dışında olmasıdır.

Kadınların Güzellik Sırları Nelerdir..?

Zamanında ve takibi sürdürülerek yapılan bakımlar cildin yaşlanmasını ve kendi yaşını belli etmesini engeller, hoş ve genç görünür. Cildin anatomik yapısına göre uygulanan bakımlar onarım ve koruma amacını savunur ve cildin yaşlanmasına ve güzel görüntüsünü kaybetmesine engel olur. Eller kartvizittir, özen göstermeye genç yaşlardan itibaren başlanması gerekir.

Kadınların güzellik sırları için Alessandro Hands’Up özel olarak formüle edilmiş bio-inci kompleksi sayesinde cilt hücrelerine enerji verici özelliğe sahiptir. Enzimler selenyum, çinko ve aminoasitler içerdiği için erken cilt yaşlanmasına karşı elleri korur. Gümüş ürün serisi patentli bitkisel aktif bir madde olan biowhite ile zenginleştirilmiştir. Bu aktif madde yaşlılık lekelerini açar ve aynı zamanda yeniden yapılanmasına yardımcı olur.

Alessandro ile Tırnak Modelajı Uygulaması

Kadınların güzellik sırları için doğal tırnak uzatma güçlü ve güzel tırnaklara ulaşmanın en kısa yoludur. Bütün bayanlar güzel görünümlü tırnaklara sahip olmak isterler. Ama bazı durumlar bu arzularını sınırlıyor. Fakat sofistike tekniklerle ve güvenli ürünlerle kısa sürede hayal ettiğiniz tırnaklara kavuşabilirsiniz. Kadınların güzellik sırları ile alakalı ilerleyen günlerde sitemizde daha fazla bilgileri sitemizde bulabilirsiniz.

Mağazamızda satılan vücut çorabı modellerimizi inceleyin.

DOUGLAS Parfümeri de uygulanan işlemler sadece profesyonel manikürü kapsamaz,ayrıca tırnak uzatma.şekillendirme ve güçlendirmeyi de içerir. Tırnak tipine uygun tekniklerle ve ürünlerle, odaklanma her zaman doğal görünüm içindir. Alessandro Jelleri ile uygulanan tırnak modelajı sayesinde istenilen uzunluktaki ve görüntüdeki tırnaklara sahip olabilirsiniz. Uygulaması kolay modelaj ürünleri ile Alessandro tırnaklarını uzatamayan, tırnakları kırılan ve tırnak yiyen kişilere uzun tırnaklara sahip olma şansını veriyor...

Kadınların Güzellik Sırları ve Teknikleri

Asit içermeyen jeller ile uygulanan modelaj işleminde doğal tırnağınızın anatomik yapısına zarar vermez ve tırnaklarınızda durduğu sürece tırnaklarınızı sarartmaz. Uzun süre parlaklığını koruyan jeller ile dikkat çekici tırnaklara sahip olmanızı sağlar.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.