Fantazi İç Çamaşırları

Kadınlarda Transparan Tutkusu

Kadınlarda Transparan Tutkusu

Modacı ve tasarımcıların farklı kombinasyonlar eşliğinde piyasaya sunduğu transparan modeller, özellikle ünlüler arasında daha yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kadınlarda transparan tutkusu son dönemlerde aşırı derece de artış göstermekte ve fiziğine güvenen bayanların daha çok tercih etmesine sebep olabilecek tarzda ön plana çıkan kıyafet türlerindendir. Transparan modeller çıplaklığı belli oranlarda minimize eden ve tatlı bir seksapellik sunan, fiziğine güvenen bayanların ilgisini çekmekte ve ilgi odağı olmaya da devam edeceğe benziyor.

Kadınlarda Transparan Tutkusu Hakkında

Kadınlarda transparan tutkusu sayesinde ortaya çıkan transparan modeller, her bayanın taşıyabileceği tarzda kıyafetler olmamakla beraber, özgüveni yüksek, fiziğine güvenen bayanların giyimde tercih ettiği ve son dönemlerin en gözde elbise ve abiye modelleri arasında yer almaktadır. Şeffaflıktan hoşlanan bayanlar, teşhir amaçlı da denilebilir, çoğu zaman partilerde ve davetlerde kendilerini seksi gösteren transparan kıyafetleri kullanmaya başlamışlardır.  Transparan kullanmanın en klişe ama en güzel yolu ceket içine giymektir. Diğer türlü işin içine danteller girince pek hoş olmuyor doğrusu. Özellikle parti, eğlence mekanlarında iseniz, patlayan flaşları es geçmemek gerekir, siyah kombinlerle giyilen kıyafetlerde patlayan flaşların etkisi vücudun tamamen sergilenmesi anlamına gelmektedir. Teşhir sizin yanınızda ise bu durum sizi pek yormaz hatta hoşunuza bile gidebilir.

Kadınlarda Transparan Tutkusu Neden İleri Gelir

Kadınlarda transparan tutkusu sayesinde yüzyılın kadınsal modalarından biri daha yerini aldı. Farklı bakış açılarına da makalemizde yer vermek gerekirse bir tül yardımıyla göğüslerin halka arz edilmesine diyecek lafım yok ama genelde o bölgeler hiç de hoş olmayan parçalarla kapatılınca bir esprisi kalmıyor. Taransparan kıyafetleri giyen kadınlar da bir şekilde ‘of tanrım, neredeyse çıplağım' diye düşünmekten kendilerini alamıyorlar sanırım, sonucunda hiç cool olmuyorlar.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.