ANA SAYFA YENİ ÜRÜNLER FANTAZİ İÇ ÇAMAŞIRLARI SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRLARI ERKEK İÇ ÇAMAŞIRLARI JARTİYER G-STRING İLETİŞİM
Ürün Arama Motoru
Sosyal Ağlar
Kargo Bedava

Kargo Bedava

ÜyelikUPS Kargo

Ptt Kargo Kapıda Ödeme

Gizlilik

Gizli Gönderi

Fantazi İç Giyim Reklamları

Fantazi İç Giyim Reklamları

Jartiyer Takımlar

Jartiyer takımlar kategorimize hoş geldiniz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için büyük bir özveri ile düzenlediğimiz jartiyer takımlar reyonumuzda, Türkiye’nin en kaliteli ve seçkin markalarının ürettiği jartiyer takımlar ve jartiyer modelleri hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. Çünkü bu sayfamızda yer alan jartiyer takımlar size, partneriniz ile geçireceğiniz sıcacık ve erotizm dolu bir gece için hazırlanmıştır. Hayatınıza farklı tatları kazandırmak ve unutulmayacak bir gece için jartiyer takımlar kategorimizde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz jartiyer takımları kapıda ödeme imkanları ile sahip olabilirisiniz. Dilerseniz konuyu fazla uzatmadan size jartiyer takımları ile alakalı bilmeniz gereken bilgilerden derlediğimiz konular hakkında biraz ip uçları vereyim.

Jartiyer Takımları

Jartiyer takımlar satın almadan önce dikkat etmeniz gereken birkaç konuya değinmek istiyorum. Çünkü jartiyer satın alırken genelde gözden kaçan bu tarz konular, jartiyer takımlar giyen bir çok bayanı sonradan rahatsız etmektedir. Örnek vermek gerekecek olursak, satın alacağınız jartiyer takımlar da içi hava almayan ve sıkı külotlu çorap modelleri yerine, içi hava geçiren ve sizi rahatsız etmeyecek modeller tercih etmenizi öneririz. Bunun için noylon jartiyer çoraplar kullanmak yerine eletsen kumaşlardan üretilmiş jartiyer takımları ve çorapları tercih etmeye çalışmalısınız. Jartiyer takımlar kullanmak aslında düşündüğünüz kadar zor işler değildir, sadece doğru ürünü seçmek buradaki en önemli konu. Sanıldığı kadar zor olmayan jartiyer takım kullanmak için, size önereceğimiz birkaç püf noktayı değerlendirmeniz yeterli olacaktır. Bu makalenin sonunda edineceğiniz bilgiler doğrultusunda, kendinize yeni bir giyim tarzı kazandırabilecek ve kendinizi hiç olmadığınız kadar seksi hissedebileceksiniz… Yıllardan bu yana iç giyim sektöründe faaliyet gösteren bir kuruluş olarak size jartiyer takımlar kullanımı hakkında birkaç pratik bilgi sunmak istiyoruz. Bunlara örnek vermek gerekir ise yapılması gereken ancak sürekli yapılan en büyük yanlış ise külotu jartiyerin altına giymektir. Siz bunu yapmayın! Külotunuzu daima jartiyerinizin üstüne giymelisiniz. Eğer tavsiyemize uyarsanız, tuvalete girme ihtiyacınız olduğunda, jartiyerinizi çıkartmak zorunda kalmaz ve rahatlıkla ihtiyacınızı görebilirsiniz. Genelde jartiyerin altına giyilen külotlar bu durumu zorlaştırdığından dolayı jartiyer takımlar birçok bayan tarafından tercih edilmemektedir. Oysaki külotu jartiyerin üstüne giymek bu sorunu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Ama sizde haklısınız, günümüzde iç çamaşırı firmalarının hazırladıkları kataloglarda jartiyer takımların külotların üzerine giyildiğini görüyorsunuz, ancak dediğimiz gibi bu günlük yaşam için pek geçerli bir durum ortaya çıkarmamaktadır. İç giyim firmalarının katalog çekimlerde bu şekilde kullanması tamamen jartiyer takımlar için daha iyi görünmesinden ibarettir. Eğer jartiyer takımları giymek istiyor ancak bu rahatsız edici durumlardan dolayı hevesiniz kırılıyorsa, tavsiyemize uyarak bu durumu ortadan kaldırabilirisniz.

Seksi Jartiyerli Takımlar

Jartiyer takımlar konusunda yapılan diğer bir yanlış ise dar kıyafetler ile jartiyer takımların kullanılmasıdır. Dar kıyafetler ile kullanılan jartiyer takım klipsleri kıyafetinizin altından belli olur ve hoş olmayan bir görüntü meydana çıkarır. Jartiyer takımlar her zaman hoş bir görüntü sağlamaz, bunun için dar elbiseler giydiğinizde jartiyer takımlar giymemeye özen göstermelisiniz. Eğer buna rağmen külotlu çorap giymek istemiyorsanız stay-up tarzında jartiyersiz modellerden olan ve bacağınıza silikon bantları sayesinde yapışarak, çorabınızın kaymasını engelleyen çorap modellerini tercih edebilirsiniz. Jartiyer takımları giymekte karşılaşılan diğer bir zorlukta jartiyerin giyilmesinden sonra stripeları çoraba tutturmaktır. Bu durumun iki çözümü bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en kolay olanı stripları en uzun pozisyona getirdikten sonra çoraba tutturmak ve daha sonra gerektiği kadar kısaltmaktır. Uzayıp kısalabilen striplar ile, bacak boyunuza göre istediğiniz uzunluğa getirebilir ve kendinize uygun rahat bir kullanım şekli belirleyebilirsiniz. Bu durumu aşmanın diğer etkili yollarından biride jartiyer takımları giymeden önce klipsleri çorabınıza tutturmaktır. Daha sonra ayağa kalktığınızda jartiyerinizi belinize bağlayarak kolay bir jartiyer giyme yöntemi elde etmiş olursunuz. Bu iki jartiyer giyme yönteminden ilk yöntemin daha basit ve uygulanabilir olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Jartiyer takımları giymede uygulanan bu yöntem sayesinde her seferinde kopça boyları ile oynamak zorunda kalmazsınız. İlk yöntemde dikkat edilmesi gereken konu, oturduğunuzda klipsleri çorabınıza bağlamadan önce stripları kendi hızada tutturmaktır. Eğer jartiyer takımları ile birlikte dantelli jartiyer çorap kullanacak iseniz, klipsleri çorabın üzerinde bulunan dantellerin en ince bölgesine takmaya özen gösterin. Jartiyer takımlar da dantelli jartiyer çorap kullanılacaksa, jartiyer böylelikle çoraba daha sağlam tutunacaktır. Günümüzde iç çamaşırı üreticileri jartiyer takımları üretiminde çoğu zaman jartiyer çoraplarının, jartiyer olmadan kullanılabilmesi için stay up özelliği ile birlikte üretmektedir. Bu tip jartiyer çorap modellerinin dantelli kısımlarında ince silikon tabakalar bulunmaktadır. Jartiyer takımlarının çoraplarında yer alan bu tabaka tene yapışarak çorabın kaymasını önlemektedir. Ancak jartiyer takımlar incelendiğinde, asıl jartiyer çoraplarının silikonsuz olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Eğer sizinde tercih ettiğiniz jartiyer takımları, çoraplarında silikon bulunuyorsa, bu durum size jartiyer klipslerinin çorabınıza tutturmanızda engel oluşturabilir. Eğer böyle bir durum ile karşılaşacak olursanız, jartiyer takımı klipslerini, çorabınızda silikon olmaya bölgelere tutturmaya çalışın, böylece kayarak klipslerin çıkma sorununu ortadan kaldırmış olursunuz.

Siyah Jartiyer Takımlar

Bir çok bayanın jartiyer takımları ile yaşadığı sorunların en başında jartiyerli iç çamaşırlarının kendisine yakışmayacağını düşünmesi ile başlar. Aslına bakarsanız işin aslı hiçte düşünüldüğü gibi değildir. Jartiyer takımlar bayanlardaki kalın basenleri kapatmak ve erkeğin dikkatini başka bölgelere çekmek için üretilmiş mükemmel fantezi iç giyim modelleridir. Ancak bu çoğu bayan tarafından bilinmemektedir. Ne kadar kilolu olursanız olun, jartiyerli iç çamaşırlarının size yakışmayacağını kesinlikle düşünmemelisiniz. Bu şekilde düşünmemeniz için jartiyer takımlar hakkında, yazımızın devamında paylaşacağımız önerilere bir göz gezdirin isteseniz… Eğer kilolu iseniz her zaman geniş yüzeye sahip jartiyer takımlar tercih etmelisiniz. Bu tip jartiyerli iç çamaşırları, korse gibi toparlayıcı özellikleri bünyesinde bulundurmasından dolayı, kapatıcı özellikleri sayesinde daha seksi görünmenizi sağlayacaktır. Balık etli bayanların jartiyerli iç çamaşırları ile kullanılacak oldukları çorap modellerinin önemi son derece büyüktür. Son dönemde sıklıkla karşılaştığımız kendinden silikonlu jartiyer çorapları, kilolu bayan için uygun değildir. Nedeni ise jartiyer takımları çoraplarında kullanılan silikonlu bölümün yeteri kadar esneyememesidir.

İç Çamaşırı Takımları

İç Çamaşırı Takımları

36
Jartiyerli İç Çamaşır

Jartiyerli İç Çamaşır

41
File Jartiyer Takımı

File Jartiyer Takımı

41
Kırmızı Jartiyer Takımı

Kırmızı Jartiyer Takımı

42
Erotik Mini Takım

Erotik Mini Takım

42
Kırmızı File Jartiyer Takımı

Kırmızı File Jartiyer Takımı

43
Erotik Jartiyer Takımı
Erotik Jartiyer Takımı
43
Siyah Jartiyer Modelleri
Siyah Jartiyer Modelleri
46
Jartiyer Takımları
Jartiyer Takımları
49
Desenli Jartiyer Takım
Desenli Jartiyer Takım
49
Jartiyer Modelleri
Jartiyer Modelleri
51
Jartiyerli İç Çamaşırlar
Jartiyerli İç Çamaşırlar
51
Deri Jartiyer Takım
Deri Jartiyer Takım
54
Seksi Jartiyer Takım
Seksi Jartiyer Takım
54
File Jartiyer Takımlar
File Jartiyer Takımlar
55
Jartiyer Takımı
Jartiyer Takımı
56
Deri Jartiyer Takımlar
Deri Jartiyer Takımlar
57
Beyaz Jartiyer Takımı
Beyaz Jartiyer Takımı
58
Bayan Jartiyer Takım
Bayan Jartiyer Takım
58
Seksi Jartiyer Takımı
Seksi Jartiyer Takımı
60
File Jartiyer Takımları
File Jartiyer Takımları
60
File Takım
File Takım
64
Dantelli Jartiyer Takımlar
Dantelli Jartiyer Takımlar
64
Fantazi Jartiyer Takım
Fantazi Jartiyer Takım
65
Siyah Deri Jartiyer
Siyah Deri Jartiyer
69
Fileli Jartiyer Takımlar
Fileli Jartiyer Takımlar
69
Jartiyerli Body
Jartiyerli Body
70
File Jartiyer Takım
File Jartiyer Takım
75
Şık Jartiyer Takım
Şık Jartiyer Takım
75
Fileli Jartiyer Takım
Fileli Jartiyer Takım
80
Transparan Tül Jartier Takım
Transparan Tül Jartier Takım
80
Jartiyerli Seksi Takım
Jartiyerli Seksi Takım
85
Jartiyerli Gecelik
Jartiyerli Gecelik
90
Kargo Bedava
Ptt Kargo Kapıda Ödeme
Gizli Gönderi
Fantazi İç Giyim Reklamları
Garanti Ve İade Şartları|Ödeme Seçenekleri|Paketleme ve Gizlilik|Teslimat Bilgileri|RSS| Faydalı Bilgiler|Fantazi Haberler|Blog