Fantazi İç Çamaşırları

İç Hatlar Dergisi

İç Hatlar Dergisi

İç Hatlar Dergisi dördüncü sayısına geldi. Bu sayıda dergiyle birlikte, istanbul fantazi iç çamaşırı fuarlarının üçüncüsünün bir CD' si hediye olarak  sizlere ulaştı. Bu CD' de hem fuardan hem de fuarda yapılan iç giyim  defilelerinden görüntüler var. İlgi ve keyifle izleyeceğinize inanıyoruz. Geçtiğimiz Haziran ayında bu fuara gelememiş olanlar için fuarı CD1 den de olsa yakalama fırsatı verecek olan bu armağan, fuarı gezmiş olanlar için de kalıcı ve heyecan verici bir hatıra niteliğinde.

İç Hatlar

Derginiz İç Hatların yayıncısı Sita, Lingerie İçgiyim Fuarları'nın bir hatırası olarak TEMA Vakfı ile birlikte Tekirdağ'da ağaçlandırma yapmış bulunuyor. Fuara katılan firmalar adına Sita Ormanına fidan dikildi. Bununla ilgili plaketler, aynı fuar CD'si ile birlikte katılımcı firmalara iletildi. TEMA, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı, ülkemizdeki korkunç toprak erozyonunu önlemek amacıyla birkaç vatansever işadamı tarafından kuruldu. Amerikan uzay merkezi NASA'nın raporlarına göre Türkiye, malesef, içinde bulunduğumuz yüzyılın ortalarında, çöl olma tehlikesiyle karşı karşıya.

İç Hatlar Dergisi Tema İşbirliği

Toprak erozyonu, denizlerin kıyıları oyması, nehirlerin toprakları sökerek taşıması ve kumlaştırması, rüzgar, sel gibi doğal etkilerin yanı sıra, ormanların yakılması, şehirlerin genişletilmesi ve betonlaşma, tarım alanlarının bozulması ve üstlerinde yapılaşma gibi sebeplerden kaynaklanıyor. TEMA Vakfı kısa sürede çok etkili çalışmalar yaptı ve erozyon konusunda vatandaşları büyük ölçüde bilinçlendirdi. Tabi bu yetmiyor. TEMA, yurt çapında önleyici tedbirler alınması için çalışıyor ve geniş kapsamlı ağaçlandırma çalışmaları yapıyor. Tüm okuyucularımızın, Türkiye'ye paha biçilmez katkılar yapmakta olan bu kuruluşu desteklemelerini diliyoruz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.