Fantazi İç Çamaşırları

İç Giyim Fuarları

İç Giyim Fuarları

Ülkemizde her sene düzenli olarak düzenlenen iç giyim fuarları sayesinde geniş kitlelere ulaşan iç giyim sektörü, ve bu sektördeki zenginliklerin tanıtımı, Tüyap beylikdüzü fuar ve kongre merkezinde yapılacaktır ve tüm İç hatlar okuyucuları davetlidir. Derginizin davetiye sayfasındaki 4 adet davetiyeyi keserek kullanabilirsiniz. Bu davetiyeler fuar tarihine kadar derginin her sayısında verilmeye devam edecektir. İstanbul Lingerie fuarları iç hatlar dergisinin yayıncısı Sita Fuarcılık İH ve Reklamcılık Şirketi tarafından, başlatılmış, ilki Mart 2002'de, ikincisi Eylül 2002'de, üçüncüsü Haziran 2003'de yapılmıştır. 2001 yılından beri dünya çapında tanıtımı yapılmakta olan bu fuarlara Türkiye'nin çeşitli bölgelerinden ilgililer ve Türkiye dışından çok sayıda yabancı ziyaretçi gelmiştir.

İç Giyim Fuarları Neden Yapılır

İç giyim fuarları zamanlarında firmalar, 100'ün üstünde çamaşır, mayo, gecelik, dantel ve aksesuar üreten stand almışlar, binlerce ziyaretçiyle tanışmışlardır. Sita, bu fuarlarda Türkiye'nin ilk karma defilelerini organize etmiştir. Onlarca üretici firma ilk defileye katılma tecrübesini yaşamışlar, podyumda mankenler onların ürünlerini taşırken, aynı esnada dev ekranda kendi logolarını görerek büyük heyecan yaşamışlardır. Ülkemiz yeni ve güçlü bir fuar kazanmış, İstanbul bir dünya moda merkezi olma yolunda önemli adımlar atmıştır. Bu ve benzeri uluslararası fuarları desteklemek milli bir görevdir. Siz okuyucularımızın yapabileceği en yararlı katkı, fuarı ziyaret etmek ve başka ilgililere duyurmak, onların da ziyaretlerini sağlamaktır.

İç Giyim Fuarları Ve Sektöre Katkıları

Üretici firmaların katkısı da fuara katılmakla gerçekleşmiş olacaktır. Fuarın bir taraftan katılımcı sayısı artarken, diğer yandan ziyaretçi sayısı da artar ve dengeli bir büyüme gerçekleştirilmiş olur. Şu anda İstanbul Lingerie Fuarları dünyanın sayılı iç giyim fuarları arasında iyi bir sıralama konumundadır. Aynı hızla büyümeye devam etmesi halinde kısa sürede konusunda dünyanın ilk 4 fuarı arasına girer ve bu hepimiz için ve ülkemiz için büyük bir başarı olur.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.