Fantazi İç Çamaşırları

İç Giyim Fuarı

İç Giyim Fuarı

Fantaziiccamasirlari.net  ikinci kez iç giyim fuarına katılıyor. İlk sayısı geçtiğimiz Haziran ayında yapılan Lingerie 2003 fuarında dağıtılmıştı. Aradan geçen süre içinde dergi binlerce kişiye ulaştı ve hem sektör içinde hem de tüketiciler tarafından tanındı. Önce fuar İç Hatlar Dergisini tanıttı, daha sonra da dergi, bütün sayılarında Lingerie 2004 fuarını tanıttı. Dergiler ve fuarlar, birbirilerini destekleyen ve tamamlayan güçlü tanıtım ortamlarıdır. İç giyim fuarı iç çamaşırı sektörü bir kez daha Tüyap fuar merkezinde buluşuyor.

İç Çamaşırı Fuarı

Fantazi iç çamaşırı, gece giyim, çorap, mayo, bu ürünlerde kullanılan kumaş, dantel, lastik ve aksesuarlar üreten firmalar yerli ve yabancı, eski ve yeni müşterileri ile bu fuarda karşılaşacaklar, görüşecekler. Onlarla yeni iş bağlantıları yapacaklar. Fuarı gezen ziyaretçiler de önümüzdeki dönemde pazarlamayı düşündükleri ürünleri ve yapımcılarını doğrudan görme, tanıma imkanını elde edecekler. Fuar bu şekilde bir taraftan iş hacimlerini ve ürünlerin yayılma alanlarını büyütürken, diğer taraftan  markalarımızın imajlarını yüceltecek. Bunların yanı sıra sektöre canlılık getirecek, sektörün profesyonel çalışanlarına motivasyon sağlayacak. Bir başka çok önemli konuya da değinelim; uluslararası fuarlar, sadece ürün ve firma veya marka tanıtmakla kalmayıp aynı zamanda yer aldıkları ülkenin dış dünyaya tanıtımına çok değerli katkı yaparlar.

İç Çamaşır Fuarı

Özellikle bu nedenle biz her fırsatta Türkiye'nin fuarcılıkta da dünya lideri olması için çalışmamız gerektiğini vurguluyoruz. Türkiye, coğrafi konumu, iş ve üretim potansiyeli, turistik cazibesi, cana yakın ve misafirperver insanlarıyla bu konuda diğer ülkelere göre çok avantajlı durumda. Fuarlar iyi değerlendirilir ve geliştirilirse, Türkiye bundan çok kazanır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.