Fantazi İç Çamaşırları

İç Çamaşırı Toptancıları

İç Çamaşırı Toptancıları

İç Çamaşırı Toptancıları Yenilikçi Firması

Türkiye’de iç çamaşırı toptancıları arasında önemli bir konuma sahip firmamız, bir çok fantezi iç giyim ürünlerinin toptan satışını gerçekleştiren büyük bir kuruluştur. İç çamaşır toptancıları olarak ürünlerimizin ithalatını ve Türkiye genelinde dağıtım yapabilme yeteneklerine sahip ender iç çamaşırı toptancıları arasında bulunan firmamız kaliteli hizmet farkları ile %100 müşteri ve bayii memnuniyeti esaslı çalışan bir kuruluştur. Ağırlıklı olarak toptan satışları bulunan firmamızın, perakende satış sitesi olarak faaliyet gösteren bu sitesinde, sadece bayilerimizin girebileceği ve toptan iç çamaşırı fiyatları görebileceği satış panelimizde bulunmaktadır. İç çamaşırı toptancıları günümüzde katalog ve benzeri matbaa ürünleriyle, toptan satışlarını gerçekleştirmekte, bu durumdan dolayı zaman kaybetmektedirler.

Biz firma olarak kendimizi iç çamaşırı toptancıları arasında yenilikçi fikirleri ile bu sektörde daha da ilerletmeye ve bayilerimiz ile birlikte tüm Türkiye’yi saracak bir satış ağı kurmayı hedefliyoruz. Eski sistemler, telefon ile stok kontrolü yaptırmak artık tarih oluyor. Geliştirdiğimiz bayi giriş paneli ile stokta olan ürünlerimizi online olarak görebilir ve detaylı bir şekilde inceleme fırsatı bulacaksınız. Ancak bayi olabilmek için bazı durumlar gereklidir. Size bayi giriş şifresi tanımlayabilmemiz için, bize sektörümüzde faaliyet gösterdiğinize dair firma bilgilerinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir. Bayilik başvuru için gerekli olan bilgiler size bayilik başvurusu yapacağınız sırada sorulmaktadır. Fantezi iç çamaşır toptancıları olarak, bayilerimizi koruyan fiyat politikaları uygulamaktayız. Toptan fiyatlarımızı sadece bayimiz olan firmaların görebilmesi de uyguladığımız politikalardan bir tanesidir. Karlı ve kazançlı işler yapmak ve bunu tam bir sistem içerisinde yapmak istiyorsanız. Birçok ithal iç çamaşır markasının Türkiye dağıtımını yapan firmamıza bayilik başvurusunda bulunarak, bulunduğunuz bölgede yeni gelişmekte olan fantezi iç giyim sektöründe sizde hak ettiğiniz yeri alabilirsiniz. İç çamaşır toptancıları arasında öncü ve lider bir kuruluş ile çalışmanın keyfini yaşarken, aynı zamanda 11 yıllık tecrübemizden de faydalanabilirisiniz.  

Sistemimize bayilik başvurusu yapıldıktan sonra, bayiliğinizin onaylanması aşaması gelir. Bayiliğiniz onaylandıktan sonra tüm modellerimizin toptan iç çamaşırı fiyatlarını görebilirisiniz. Bayilik başvurusu sadece iç giyim ve iç çamaşırı satışı faaliyetinde bulunmak zorunda değilsiniz. Sistemimize butik sahipleri, giyim mağazaları ve sanal satış mağazası olan kişiler kolaylıkla dahil olabilirler. Burada önemli olan husus bayi olarak kabul edilecek kişinin kesinlikle vergi mükellefi olmasıdır.

Sistemimiz hakkında daha ayrıntılı bilgileri 0 232 279 03 06 nolu telefon numaralarını arayarak müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgileri alabilirisiniz.    

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.