Fantazi İç Çamaşırları

İç Çamaşırı Seçimi

İç Çamaşırı Seçimi

İç çamaşırı seçimi konusunda bilinen en eski giyim incir yaprağından sonra milattan önceki yıllara kadar gitmektedir. Bu dönemde kadınlar şimdiki gibi sütyen ve külot yerine daha çok göğüslerini ve kalçalarını ortaya çıkarmak, seksi görünmek maksadıyla korse tarzında iç çamaşırları kullanırlardı. Bu kumaş yada deri tarzında dişiliği vurgulamak için kullanılan korselerdi.

İç Çamaşır Seçimi

Günümüzde ise bayanlar iç çamaşırı seçimi konusunda erkeklerden farklı düşüncelere sahiptirler. Erkekler için bu durum kendileri açısından olmasa bile karşı cinste görsel anlamda biraz dikkat ettikleri bir konudur. Genelde erkekler için çok çeşit olmamasına rağmen bayanlar için üretilen çamaşırların çeşitliliği inanılmaz derecede fazladır. Kadınlar kendilerini çekici gösterdiğini bildikleri için özellikle sütyen konusunda çok seçici davrandıkları görülmektedir. Küçük yaşlardan itibaren ihtiyaçlarına göre iç çamaşırlarını seçip kullanırlar. Genç kızlık döneminde göğüsleri küçük olan büyük göstermesi için büyük sütyen, büyük ise küçük göstermesi için küçük sütyen takarlar. Bayanlar sütyen haricinde fantezi iç giyimleri kullanarak erkekleri tahrik etmek içinde giymeyi severler. Bayanlar çamaşırlarını vücuduna uygun olarak seçmesi renk ve modeli de çok önemlidir. Bir başka önemli konu ise hijyendir. Çünkü iç çamaşırı kıyafet altına giyilen ve hijyen açısından önem taşıyan giysilerdir. Bunun için iç çamaşırı seçimi pamuklu ve ince olması, sağlığı etkilemeyecek kumaşlardan üretilmiş olması dikkat edilmesi gereken bir husustur.

İç Giyim Seçimi

İç çamaşırı modelleri ise her kadın için farklılıklar göstermektedir. Bazı bayanlar rahat çamaşırı tercih ederken, bazıları fantezi çamaşırları tercih eder. Genel olarak konuyu incelediğimizde bayanların büyük bir çoğunluğu için rahatlık ve şıklığın bir arada olması son derece önemlidir. Son zamanlarda internet üzerinde yaptığım araştırmalarda ülkemizde hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunan iç giyim firmalarının olduğunu tespit ettim. Bunlara örnek vermek gerekirse icgiyim.com ve fantaziiccamasirlari.net adresi rahatlık ile birlikte şık görünmenizi sağlayacak fantezi iç giyim modellerine yer veren belli başlı firmalar arasında başı çeken firmalardan bazılarıdır. Eğer sizde iç çamaşırı seçimi konusunda hem rahatlığa hem de şıklığa önem veriyorsanız yapmanız gereken tek şey bu siteleri ziyaret etmek ve beğendiğiniz ürünlere kapıda ödeme kolaylıkları ile sipariş vermek.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.