Fantazi İç Çamaşırları

Homoseksüel

homoseksüel

Bir çok aile günümüzde çocuklarımız hakkında düşünüyoruz acaba ne yaptı acaba nerede çocuğum homoseksüel mi ? Gibi bir sürü sorular gelir aklımıza bugün makalemizde bunları işleyeceğiz.
Acaba oğlumuz homoseksüel mi?"
"Acaba kızımız lezbiyen mi?"
Çocuklarının karşı cinse değil de kendi cinslerine daha fazla eğilimli olduğunu gören ana babalar çoğunlukla bu kaygıyı duyarlar. Evlatlarının kurdukları bağlantıların zihinsel değil, cinsel olduğunu keşfetmek kuşkularını kesinleştirir. Katı eğitim yöntemleri, sertlik, yasaklar ve ceza ile çocuklarını "doğru yol" da tutabileceklerini sanan ana babalar vardır ki bu homoseksüel konusunda oldukça yanlıştır ve çocukta isyan etmek için merak uyandırır.

Homoseksüel Yanlış Anlaşılmalar

Pek çok ana baba da bu durum karşısında kendisini vicdan azabına kaptırarak şu soruyu sorar: "Biz neyi yanlış yaptık?" "Bu hatamızın düzeltilmesi için ne yapılabilir?" Yine aynı durumla karşı karşıya kalan ana babaların büyük bir kısmı ise kendisini tek başına ve çaresiz hisseder, çünkü bu sorunu hiç kimse ile konuşup tartışma cesaretini gösteremez. Aşırı tepki, huzursuzluk ve kaygı, ruhsal çöküntü; bunların hepsi anlaşılabilir şeylerdir. Kendi cinsiyetine yakınlık gösteren bir kimse, toplumumuzda son derece güçlü olan tabularla çatışma haline girer.

Homoseksüel Bakış Açısı

Gerçi son yıllarda halk arasında aynı cinsler arasındaki cinsel ilişkiye bakış açısında ufak bir değişme olmuştur ama insanların çoğu bu konuya karşı önyargılıdır. Kısacası ana babalar kızlarının ya da oğullarının karşılaşacakları zorluklar yüzünden endişe etmekte haklıdırlar. Teselli etmek için değil, salt gerçeğin ta kendisi olduğundan, aynı cinsler arasındaki cinsellik üzerine bazı gerçekleri söylemeyi kendime vazife biliyorum. Homoseksüel konumuzun sonuna geldik görüşmek üzere.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.