Fantazi İç Çamaşırları

Hasan Koca

hasan koca

Cosmo: Tasarımcı olmanız gün içerisindeki stilinizi etkiliyor mu? Siz stilinizi ve koleksiyonlarınızı nasıl tanımlıyorsunuz? Hasan Koca: Tasarımcı kimliğimle paralel olarak; giderek sadeleşen bir giyim tarzım olduğunu söyleyebilirim. Spor ve klasik parçaları bir arada kullanmayı çok seviyorum. Sevdiğim renkler stilimi oluşturan en önemli faktörler arasında. Siyah, gri, lacivert ve beyaz vazgeçemediğim renkler. Tasarımlarımda da bu renkleri tercih ediyorum. Cosmo: En çok hangi tasarımcıların koleksiyonları sizi heyecanlandırıyor? Hasan Koca: Ümit Ünal'ın moda anlayışı ve koleksiyonlarında yarattığı hikayeler beni heyecanlandırıyor.

Tasarımcı Hasan Koca

Cosmo: "Şık" ve "rüküş" kavramlarının tanımını yapar mısınız? Hasan Koca: Bence şık bir kadın; kendi bedenini tanıyan ve duruşuyla stilini örtüştürebilen kadındır. Bahsettiğim kavram sadece kıyafet ve aksesuarlardan ibaret değil. Saç şeklinizden beden dilinize giydiklerinizle bir bütün olabilmek esas olan bence, Cosmo: Genç tasarımcı adaylarına nasıl bir yol izlemelerini öneriyorsunuz? Hasan Koca: Modanın ihtişamlı dünyasına çok fazla kapılmamalılar. Çünkü aslında işin en büyük kısmı atölyelerde ve ofislerde mesai harcayarak geçiyor. Bunu başarabilmek için ise istikrar ve azim çok önemli.

Hasan Koca Store

Bu yüzden eğitim hayatlarından itibaren, istikrarlı şekilde işin mutfağından başlayarak olmak istedikleri yer için çalışmalılar. Cosmo: Kariyer hedefleriniz neler? Hasan Koca: Kurumsal şirket olma yolunda adımlar atıyorum ve tasarımlarımı daha büyük kitlelere ulaştırmak için çalışıyorum. Markamı, Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu ülkelerine taşıyarak oralarda da mağazalarımı açmak ve moda anlayışımı dünya ile paylaşmak en büyük idealim. Cosmo: Okuyucularımız tasarımlarınıza nerelerden ulaşabilirler? Hasan Koca: Taksim Tünel'deki Hasan Koca Store başta olmak üzere; Lunapark Shop, Sinek Store ve Halt Store'dan ulaşabilirler. Bunun yanı sıra Bursa'da White Designer Store, Alaçatı'da Designersofoz ve Fethiye'de Esen Macit Store'da ürünlerimi bulabilirler.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.