Fantazi İç Çamaşırları

Güzellik ve Moda

güzellik ve moda

Güzellik Ve Moda Rehberi

Güzellik ve moda denince akla gelen en önemli konuların başıda gelen fantazi iç giyim ve güzelliğimizin temel taşlarından olan cilt bakımımızdır. Cildinizi 30lu yaşlarda görülen ilk yaşlanma belirtilerinden 50'li yaşlardaki menopoz sonrası ihtiyaçlarına kadar özel formüle edilmiş tabetlerle koruyor. güzellik ve moda yazılarımızda sadece fantazi iç giyim olaraak değil cilt bakım ürünlerininde tanıtımı yapılacaktır. Şu bir gerçek ki cildin ihtiyaçları yaşlandıkça artar, ekstra bakım ve ilgiye gereksinim duymaya başlar. Diğer taraftan; düzenli ve sağlıklı beslenme, egzersiz ve günlük bakım rutini uygulamanın mucizeler yaratabileceğini bilmemize rağmen yoğun günlük yaşantımızda vakit ayırmak her zaman mümkün olmaz. Cildimizin güzel ve sağlıklı görünmesini sağlamak için çok basit bir yol var cildi içeriden dışarıya beslemeye yardımcı olmak üzere formüle edilmiş, cilt bakım tableti serisi. Cilt yaşlanmasının her dönemi için çözüm sunmayı hedefliyor. 30'lu yaşlarda görülen ilk yaşlanma belirtilerinden 50'li yaşlardaki menopoz sonrası cilt ihtiyaçlarına destek olmaya kadar. Önemli olan doğru ürünü seçmek.

Güzelik ve Moda
Modanın Güzellik Dokunuşu

The Body Shop 20u Bahar sezonu için hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilmiş, moda odaklı makyaj ve aksesuar serisi hazırladı. Brush With Fashion. The Body Shop'un ödül almış etik fırça teknolojisini tüm göz, dudak ve yüz ürünlerinde kullanıp uzman uygulamalar yapabileceğiniz bu serinin ürünlerinin en önemli yanlarından biri de birer sanat eseri gibi olan ambalajları... London College of Fashion öğrencileri arasında yapılan yarışmanın birincisi Katarina Voloder'in tasarımı serinin tüm ürünlerini süslüyor. Bir önemli not daha Koleksiyonundaki her bir ürün, tıpkı Namibya'dan marula yağı gibi, Yerel Adil Ticaret programına bağlı olarak doğal yollardan elde edilmiş yüksek kaliteli içeriğe sahip.

Güzellik ve Moda

Hi-Shine Lip Treatment
The Body Shop'un çok satan lip gloss'larının iki rengi kendi fırçasını da içeren özel ambalajıyla bu seride yer alıyor Uygulamak için tüpü hafifçe sıkarak fırçayla dudağın dış çizgisini takip edin. Formülünde yoğun nem için Yerel Adil Ticaret ürünü marula ve avokado yağı içermektedir ve Pink Cream ile Juicy Peach tonlarında bulunuyor.

Luminating Face Base

Yüzünüze luminating Face Base Apricot Glow ile renk verin. Tüpü biraz çevirdikten sonra ürünün fırçasına gelmesini bekleyin, daha sonra fondöten öncesi cilde uygulayarak cildin aydınlık kazanmasını sağlayın. Bu ürün Yerel Adil Ticaret ürünü marula yağı ile şeftali pigmentleri, ışığı geçiren partiküller ve yumuşak etki yaratacak mika içeriyor.

Güzellik ve Moda Lightening Touch

Bu küçük sihirli değnek göz altındaki koyu renk halkalara ve ince çizgilere rahatlama verirken cilde aydınlık kazandırır. Işığı yansıtan partikülleri engellememek için göz çevresine fondöten sonrası uygulayın. Göz çevresine bakım yapmak için Yerel Adil Ticaret ürünü nemlendirici marula yağı, organik balmumu ve cildi yumuşatırken korumaya yardımcı antioksidan E vitamini içeriyor.

Gözler İçin Sınırlı Üretim Renk Koleksiyonu

Bu taşıması kolay her bir palet birbirini tamamlayıcı dört renk, mini göz kalemi, mini far fırçası ve ayna içeriyor. Palet Boho Beauty şeffaf, şeftali ve kahve tonları içeren mat renklere sahipken A La Moda inci parlaklığında beyaz, pembe, gümüş ve dramatik etki yaratan yoğun mat siyah renklere sahiptir. Far ve göz kalemi bakım yapan Yerel Adil Ticaret ürünü marula yağı içeriyor.

Güzellik ve Moda Sırrı Süper Volume Maskara

Özel fırçasıyla bulaşmayan, pürüzlenmeyen ve içerdiği pigmentler sayesinde uzun süre kalıcı hacim sağlayan The Body Shop'un en çok satan maskarası Süper Volume Mascara ile göz alıcı olacaksınız. Ayrıca formülündeki Yerel Adil Ticaret ürünü marula yağı ve organik balmumu ile kirpikleriniz beslene¬cek. Maksimum hacim için kirpik köklerinden zikzak hareketlerle uca doğru uygulayın.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.