Fantazi İç Çamaşırları

Göz Makyajı Hakkında

Göz Makyajı Hakkında

Göz makyajı hakkında bilinmesi gerekenler ve önemli tüyolar bu makalemizde sizler için derledik. İşte göz makyajı hakkında bilinmesi gerekenler... Soru: Yeni sezonun parlak göz farlarını uygularken nelere dikkat etmeliyim? Cevap: Stella McCartney ve Dior defilelerinde bu trendi uygulayan makyaj artisti Pat McGrath kuyruklu göz makyajının yerini parlak göz farlarının alacağını belirtiyor ve ekliyor:

Göz Makyajı Hakkında Detaylar

"Parlak farınızı göz kapağınızın dış köşesinden iç kısımdaki gözyaşı kanalınıza doğru, gözünüzün kıvrım yerinin üstüne iyice uygulayın. Birkaç kat maskara ile kirpiklerinize hacim katın." Soru: Gece kaliteli bir uyku uyusam da sabah uyandığımda gözaltlarım şiş görünüyor ve mor halkalar oluşuyor. Göz çevremi hızlı bir şekilde nasıl canlandırabilirim?

Göz Makyajı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cevap: "Cilt yüzeyinde en hassas yapıya sahip olan göz çevresinde şişkinlik ve mor halkalardan kaçınmak için kullandığınız ürünleri seçerken içeriklerine önem verin," diyor cilt bakım uzmanı Sevda Bahçeli "Özelikle içinde peptit, meyankökü ve gül özlen bulunan serumlar göz çevresindeki şişlik ve koyu halkaların görünümünü hafifleterek canlandırıyor." Göz makyajı hakkında bilinmesi gerekenler bunlar bu tüyoları göz önünde bulundurarak makyajınıza daha dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.