Fantazi İç Çamaşırları

Giray Sepin

giray sepin

Cosmo: Eğitiminizi nerede aldınız? Giray Sepin: Yeditepe Üniversitesi, Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünü bitirdikten hemen sonra, Floransa Polimoda Institude’da aynı alan üzerine master yaptım. Cosmo: Moda dünyasına ilk adımının nasıl attınız? Giray Sepin: Profesyonel hayatıma ilk olarak 2004 yılında erkek gömlekleri tasarlayarak başladım. Cosmo: Uzun yılardır Mudo Collection'ın erkek koleksiyonlarını hazırlıyorsunuz.

Tasarımcı Giray Sepin

Tasarımcı olarak, bir marka ile uzun yıllar işbirliği içerisinde çalınmanın sırlarından bahseder misiniz? Giray Sepin: Mudo, vizyonu açık ve kendini yenilemeyi seven bir marka. Bu durum her an tetikte olmanızı sağlıyor ve işin ritmini ayakta tutuyor. Değişimin getirdiği heyecanla yeni şeyler öğrenmeye devam ediyoruz. Yıllar içinde bu tempoyla iyi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum. Cosmo: Defilesini henüz sergilemiş biri olarak, İstanbul Moda Haftası ile ilgili yorumlarınızı alabilir miyiz? Giray Sepin: İstanbul Moda Haftası her sene biraz daha gelişiyor.

Giray Sepin Koleksiyonları

Tasarımcılar daha cesur koleksiyonlar yapma konusunda önemli adımlar atıyorlar. Unutulmaması gereken en önemli noktalardan biri İstanbul'da bir moda kültürü oluşabilmesi için biraz daha zamana ihtiyacımız olduğu. Tasarımcıların, organizatörlerin, eğitmenlerin, basının ve izleyicilerin birbirini destekleyerek, işbirliği içerisinde olmasının gerekli ve faydalı olacağı bir zaman olduğunu düşünüyorum. Üstelik tekstil endüstrisi güçlü olan bir ülkede yaşıyoruz ve inanılmaz bir kültüre sahibiz. Bu artılardan faydalanarak Türkiye'deki moda algısını çok başka yerlere taşıyabiliriz.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.