Fantazi İç Çamaşırları

Eşcinsel

eşcinsel

Eskiden eşcinsellik doğuştan gelen sinirsel bir yozlaşma dejenere olma) olarak değerlendirilirdi. Bu da tıbbı gözlemcilerin eşcinselliğe başlangıçta ruh hastalıkları olan ya da böyle görünen insanlarda rastlamasına denk düşüyordu. Eşcinselliğin bu tanımı ayrı ayrı ele alınması gereken iki varsayım içermektedir: eşcinselliğin doğuştan geldiği ve bir tür yozlaşma dejenerasyon) olduğu.

Eşcinsel ve Yozlaşma

Bu bağlamda yozlaşmadan söz edilmesi bu terimin genelde ayrım gözetmeksizin kullanılmasına karşı ortaya konabilecek itirazlara açıktır. Travmaya veya enfeksiyona açıkça bağlanmayan her belirtiyi yozlaşma dejenerasyon) olarak değerlendirmek moda olmuştur. Gerçekten de Magnan'ın dejenere sınıflandırması, dejenere kavramını genel işleyişi mükemmel olan bir sinir sistemine bile uygulanabilir kılan bir yapıdadır. Hal böyle olunca da "dejenere" demenin bir anlam ifade edip etmediği veya bilgimize bir şey katıp katmadığı pekâlâ sorulabilir. Sadece aşağıdaki durumlarda bundan söz etmek daha akıllıca gözüküyor.

Eşcinsel Yozlaşma Nedenler

1) Eşcinsel birden çok ciddi normalden sapmanın bir arada bulunduğu durumlar ve
2) Eşcinsel etkili işleyiş ve yaşama yetisinin ciddi bir şekilde bozulduğu durumlar.
Çeşitli olgular, terimin bu makul anlamı içinde eşcinsellerin dejenere olarak değerlendirilemeyeceğini gösterir:
1) Eşcinsel Normalden başkaca bir sapma göstermeyen insanlarda da eşcinsellik gözlenir.
2) Eşcinsel Aynı şekilde, normal bir işleyişe sahip olan, gerçekten de özellikle yüksek entellektüel gelişmeyle ve ahlaki kültürle ayırt edilen insanlarda da gözlenir.
3) Eşcinsel Tıp pratiğinde karşılaştığımız hastaları bir yana bırakıp gözlerimizi daha geniş bir ufka çevirecek olursak, eşcinselliği bir dejenerasyon olarak değerlendirmeyi imkânsızlaştıran olgularla karşılaşırız:
a) Eşcinsel Antik çağ halklarında, uygarlıklarının doruklarında oldukları bir dönemde eşcinselliğin sıkça rastlanan bir olgu önemli işlevleri olan bir kurum olduğunu da söyleyebilirdik- olduğunu dikkate almalıyız.
b) Eşcinsellik birçok vahşi ve ilkel ırkta dikkate değer ölçüde yaygındır, buna karşılık dejenere kavramı genellikle yüksek uygarlık durumlarıyla sınırlıdır kar. Bloch); hatta Avrupa'nın uygar halkları arasında eşcinselliğin yaygınlığı ve buna yönelik tutum üzerindeki en güçlü etkiyi iklim ve ırk koşulları yaratır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.