Fantazi İç Çamaşırları

Erkeklerin Takı Merakı

Erkeklerin Takı Merakı

Biz erkekler kadın takılarına olan merakımızı saklayamadığımız gibi güzel olan ve kadına yakışan her takının peşinden gitmesini biliriz. Moda araştırmanlarının yapmış olduğu dijital ankete göre erkekler, erkeklerin takı merakı ve kadınların takıları konusunda net bir çizgide duruyorlar. Kadınsı olan her aksesuar kadınlara yakışıyor. Basit, değil mi? Aslında pek de değil.

Erkeklerin Takı Merakı Nereden Gelir

Şimdi böyle bir yoruma, Ne yani mesela hangi küpe? Yoksa kolyeler kadınsı değil mi? Ne demek simdi kadınsı olan her aksesuar gibi değişken bir soru gelebilir. Biraz daha açmak gerekirse erkeklerin takı merakı bir numaralı sırasında evlilik yüzüğü geliyor. Yani, erkekler kadında en çok kendileriyle uyuşan evlilik yüzüğünü güzel buluyorlar. Sahiplenici bir erkek için normal sayılabilir, değil mi? Bekar kadınlarda ise en seksi aksesuar olarak ayak bileğine takılan halhal ilk sırayı tutuyor.

Erkeklerin Takı Merakı Hakkında

Pek fazla erkeğin giymiyor olması sanırım bu takıyı kadınsı bir aksesuar haline getiriyor. Ayrıca bir dipnot, bence de halhal bir kadında çok seksi duruyor. Halhalın hemen arkasından erkeklerin takı merakı dışında birbiriyle uyumlu ama abartılı olmayan kolye ve küpe kombinasyonları geliyor, özellikle mücevher olacaksa boyna yakın, taşlı olacaksa boynun altına sarkan kolyeler, erkekler tarafından daha seksi kabul ediliyor.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.