Fantazi İç Çamaşırları

Elma Şekeri Renk Tonları

elma şekeri renk tonları

Elma Şekeri renk tonları adını bir şekerlemeden almış olan bu sıcak renk tonu yazdan sonbahara temiz ve net bir geçiş yolu sunacak ve sizlere keyif verecektir.

Elma Şekeri Renkleri Neden Seviyoruz

Elma şekeri renk tonları muhteşem, dikkat çekici ve parlaktır. Bu renk kırmızı büyük veya küçük dozlarda oldukça etkili. Ayrıca, alt tonlarının ne çok turuncu ne de çok mavi olması, her ten rengine hitap etmesini sağlıyor. Solgun tenleri ısıtıyor ve buğday tenleri tamamlıyor.

Elma Şekeri Renk Tonlarını Neden Kullanmalıyız

Elma şekeri renk tonları ayrıca iştah açıcı renk dokusal zıtlıkları çağırıyor. Bu yüzden değişime hazırlanın. Yün yerine şık ruganı deneyin ya da krep kumaşa ipek saten ile ışıltı ekleyin. Eğer çok çarpıcı olmayı tercih etmiyorsanız, tasarımcı Anthony Vaccarello, kırmızıyı bir vurgu olarak kullanmayı öneriyor. Kırmızı, bir detayı ön plana çıkarabilir ya da bel çevresini vurgulayabilir, diyor.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.