Fantazi İç Çamaşırları

Elle Style

elle style

Senenin sonuna doğru yaklaşırken bizim de Elle Style ekibi olarak karnımızda kelebekler uçuşmaya başladı. Bildiğiniz gibi bizler seneyi bizim için çok önemli bir etkinlikle kapatıyoruz. Bu sene beşincisini Elidor ana sponsorluğun da düzenleyeceğiniz Elle Style Awards, 5 Aralık gecesi Raffles İstanbul Zorlu Center'da gerçekleşecek.

Elle Style Awards

Bu sene de her yıl olduğu gibi stiliyle ön plana çıkan isimleri ödüllendireceğiz. Yurt dışından yabancı tasarımcılar, bloggerlar ve ünlü modeller konuğumuz olacak. Stili onurlandıracağımız, şık bir gecede bir araya geleceğiz. Bu sene ufak bir değişikliğe gitmeye karar verdik. Elle Style Awards Elidor 2014 gecesi, bundan böyle, her sene belirleyeceğimiz bir başlık çerçevesinde bir bağış gecesine dönüşecek.

Elle Style Awards Elidor

Bu sene, "Doğa Yeşil Giyer" sloganıyla yeşili kucaklamaya karar verdik, ödül töreni bilet satışından elde edilecek gelir, Türkiye'nin en saygın vakıflarından biri ola TEMA 'ya bağışlanacak. Amacımız, içinde yaşadığımız dünyanın yeşiline sahip çıkmak ve betonlaşmaya karşı cılız da olsa bir ses verebilmek, farkındalık yaratmak. Doğaya sahip çıkmamız gerektiğini hatırlamak, çünkü onu korumak insanlık vazifemiz

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.