Fantazi İç Çamaşırları

Elif Şafak

elif şafak

Soru: Aldığınız en yeni karar? Elif Şafak: Aldığım en yeni karar, maillere yanıt veremediğimde kendimi suçlu hissetmekten vazgeçmek. Mal yazışmalarını günün ve haftanın belli saatleriyle sınırladım Mail kutuma bir not düşeceğim: "Su anda hikaye/hayal dünyasına çekildiğim için mesajlarıma düzenli olarak bakamıyorum, romanın gidişatına güre ilk fırsatta bakacağım." Soru: Hayatınızdaki en büyük yenilik? Elif Şafak: İlk defa bir çocuk kitabı kaleme aldım. Aslında uzun zamandır ilgilendiğim bir alan çocuk edebiyatı ama şimdiye kadar çocuklar için bir hikaye yazmamıştım. ‘Sakız Sardunya’, ilk çocuk kitabım.

Yazar Elif Şafak

Soru: En yeni keyif/alışveriş duraklarınız? Elif Şafak: Kıyafet alışverişi sevmiyorum. En fazla 10-15 dakika tahammülüm var Sonra ruhum daralıyor. Ama kitap almak için saatlerce dolaşabilirim. Ya da Kapalı Çarşı da' Aksesuarlara çok düşkünüm. Bir de uçuk kaçık dükkanları seviyorum, daha bohem, daha salaş. Onları keşfetmek çok güzel. Enerjimizi emdiklerim düşünüyorum devasa alışveriş merkezlerinin İnsanların enerjileriyle beslenen kocaman makinalar aslında onlar. Soru: Sevdiğiniz en yeni kış trendi? Elif Şafak: Trendleri pek takip ettiğim söylenemez. Ama modada androjen stili seviyorum, kadınsı ve erkeksi çizgileri birleştiren sentez ruhuma çok yakın Bir de siyah elbiselere zaafım var Her rengin modası olur, gelir geçer, ama siyah kalır.

Türk Yazar Elif Şafak

Soru: Şu sıralarda yapmaktan keyif aldığınız en yeni aktivite? Elif Şafak: Eski klasik filmleri yemden seyretmek ne kadar eski olursa o kadar iyi! Soru: En yeni hayatınıza giren bakım ürünü? Elif Şafak: Zeytinyağı. Hep söylerlerdi, hiç denememiştim. Her zaman kullandığım kremin içme saf zeytinyağı damlatıyorum, vaktim olduğunda onu sürüyorum yüzüme, hatta saçıma. Zeytinyağıyla aramız iyi. Soru: Telefonunuza indirdiğiniz en yeni aplikasyon? Elif Şafak: Oscar Wilde'ın sözlerim indirdim yakınlarda şimdi de 'Shakespeare pro' var aklımda. Shakespeare'ın bütün oyunları, yazılan, şiirleri. Gün içinde bir yerden bir yere koştururken açıp rastgele okumak çok hoşuma gidiyor.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.