Fantazi İç Çamaşırları

Doğum Kontrol

Doğum Kontrol

Soru: İlk çocuğumu dünyaya getirdikten sonra doğum kontrol hapları almaya başladım. Bu doğum kontrol hapları gebeliği önlüyorlar önlemesine de, diğer yandan bana kilo aldırıyorlar. Yiyip içtiğime son derece dikkat etmekle birlikte 2,5 - 3 kilo alıverdim.

Doğum Kontrol Hapları Zararları

Veremiyorum bir türlü. Bu da benim çok canımı sıkıyor. Hemen hemen bütün gebeliği önleyici doğum kontrol haplarının bu etkisi olduğunu öğrendim. Bir şey yapılamaz mı bu konuda? Şişmanlamak istemiyorum. Cevap: Doğum kontrol haplarının kadınlara biraz kilo aldırttığı gerçektir.

Doğum Kontrol Hapları Yan Etkileri

Ne var ki bu, üstünde pek durulacak bir durum değildir, biraz gözünüzde büyütüyorsunuz. Eğer zaten kilolarınız fazlaysa 2,5 - 3 kilo almış olmanız bir şey değiştirmez. Yok, kilonuz normalse, yiyeceğinize de dikkat ediyorsanız 2,5 - 3 kilo gene bir şey değiştirmez. Size tatlı bir yuvarlaklık verir, o kadar.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.