Fantazi İç Çamaşırları

Diyetin Doğru Ve Yanlışları

Diyetin Doğru Ve Yanlışları

İşte sizler için derlediğimiz diyetin doğru ve yanlışları... Ekmek ve tahıl grubunu beslenmenden çıkar, hızla zayıfla! Beynin ana besin kaynağı olan karbonhidratı beslenmenden çıkarman zihinsel performansında düşmeye ve sinir sisteminde zayıflamaya sebep olur.

Diyetin Doğru Ve Yanlışları Nelerdir

Aynı zamanda mutlu bağırsaklar ve gergin olmayan günler geçirmek için tercihini kaliteli karbonhidrat kaynağı olan tam tahıllardan yana kullanmak günlük yaşamın stresini hafifletmeye de yardımcı olacaktır. Ekmeksiz diyetler "yanlış", Tam tahıllardan zengin diyetler "doğru" . Proteinden zengin diyetlerle hızlı kilo ver! Proteinden zengin beslenmek başta bağırsak sistemin olmak üzere tüm vücudunu olumsuz etkiliyor.

Diyetin Doğru Ve Yanlışları Hakkında

Aynı zamanda bu diyetler kalori açısından da fakir oldukları için iştah ataklarını daha da arttırıyor ve bu tür beslenme sonlandığında verdiğin kilolar hızla geri geliyor. Proteinden zengin beslenme "yanlış", her besin grubundan yeterli ve dengeli beslenme "doğru" Yağlar söz konusuysa iki tür dedikoduya kulak tıkaman gerekecek! Yağları beslenmenden çıkar ve zayıfla! Yağı bol tüket zayıfla! Diyetin doğru ve yanlışları belirlemek için dışarıdan bilgilere güvenmeyin. En güvenilir yol bir diyetisyene başvurmaktır.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.