Fantazi İç Çamaşırları

Coco Rocho

coco rocho

Cosmo: Mango ile bir araya gelişiniz nasıl oldu? Coco Rocho: Uzun yıllardır Mango'nun tasarımlarını severek giyiyorum. Kalıpları muhteşem. Manhattan’da dolaşırken kiminle karşılaşacağınızı bilemezsiniz, o yüzden Mango'nun tasarımları böyle zamanlarda hayat kurtarıcı oluyor. Birkaç ay önce Mango beni Rusya'ya davet etti. Orada marka elçisi olmaktan dolayı mutluluk duydum. Şimdi do Türkiye'deyim. Markanın kurucuları Andic kardeşlerin doğdukları ülkede olmak benim için büyük bir onur. Cosmo: En beğendiğiniz tasarımcılar kimler? Coco Rocho: Bunu söylemek çok zor. Birlikte çalışmaktan mutlu olduğum, tasarımlarını beğendiğim o kadar çok tasarımcı arkadaşım var ki...

Model Coco Rocho

Zac Posen bir davete gideceğim zaman kapısını çaldığım ilk isim. Rebecca Minkoff da bence harika çantalar ve aksesuarlar tasarlıyor, iris Van Herpen'ı da çok beğeniyorum. Teknoloji ve modayı bir arada kullanması çok hoşuma gidiyor. Cosmo: İlk kez kimin podyumuna çıkmıştınız ve neler hissetmiştiniz? Coco Rocho: ilk büyük şovum "Four as Four" isimli bir tasarım ekibinin defilesiydi. Dümdüz bir yolda yürümenin kolay olacağını düşünmüştüm. Ama ne zamanki podyuma çıktım elim ayağıma dolandı. Neyse ki sonra toparladım. Cosmo: Evlilik nasıl gidiyor, mutlu bir ilişkiye sahip olmak için neler yapmalı? Coco Rocho: Evli olmayı çok seviyorum! Dürüst olmak gerekirse', model olduğunuzda istemeden biraz yalnız olmak zorunda kalıyorsunuz.

Kanada'lı Model Coco Rocho

Çok fazla seyahat ediyoruz ve her yeni işte yeni bir ekiple çalınıyoruz. Ben çok şanslıyım çünkü eşim James aynı zamanda benim menajerim. Böylece beraber seyahat enliyoruz ve neredeyse her gün birlikteyiz. Bazı çiftler isleri dolayısıyla sürekli beraber vakit geçirince birbirlerini öldürme noktasına geliyorlar, neyse ki biz hiç öyle bir problem yaşamadık. Cosmo: Güzellik sırlarınız neler, makyaj çantanızın vazgeçilmez ürünlerini bizimle paylaşır mısınız? Coco Rocho: Makyajımı temizlemeden ve cildimi nemlendirmeden asla yatağa girmiyorum. Gençken bu konuda daha tembeldim. Nars'ın dudak parlatıcıları, Rimmel'in de Glam Eyes maskarası favorilerimden. Tatcha'nın toniğini de şu sıralar çok seviyorum. Cildimin nefes aldığını hissediyorum. Cosmo: Sokağa çıkarken yanınızda olmasına dikkat edeceğiniz üç şey? Coco Rocho: Arkasına saklanabileceğim güzel bir güneş gözlüğü, bir çift harika stilletto ve tabii cep telefonum olmazsa olmazım.

Sepetiniz Boş150 TL Üzeri Alışverişlerde
Kargo/Kurye Bedava Fırsatını Kaçırma!

Fantazi İç Çamaşırları

Fantazi İç Çamaşırları'na Hoşgeldiniz.

18 yaşından büyük müsünüz?

ÇIKIŞ
18 yaşından büyük olduğumu ve bu bölümde sergilenen ürünlerin 18 yaşından küçükler tarafından görüntülenmemesi için gereken özeni göstereceğimi beyan ederim.

Türk ceza kanunun 226. maddesi uyarınca 18 yaşından küçüklerin bu siteyi gezmeleri ve alışveriş yapmaları yasaktır. Sitemiz, T.C.K.'nın 226. maddesi D bendinde yer alan müstehcen ürünlerin satışına mahsus alışveriş yeri kapsamındadır.